• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: fajne, nevedel sem tu vzdalenost :-) dekuju
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: soakujes stejne jako ostatní tj. na vzdálenost cca půl obrazovky. aba soakuje pres symbiota a nebo musíš odvazne do křoví u lajny. za branou toho moc nenasoakujes
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    hue, mam dotaz k abathurovi... kdyz sem s telem na lajne za branou, soakuju expy, nebo musim bejt primo u creepu? premejslim jak nejefektivneji soakovat expy... diky
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha, tak to je s tebou vaznejsi nez sem si myslel.. :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ja sem silne loajální zaměstnanec a teambuildingovy akce jsou super :). no prostě uvidím. budu tam kde je mi souzeno byt :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me by na zacatku rijna asi straaaasne rozbolel krk..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A pro vtipálky - opravdu nepřekecám firmu, aby se jelo na teambuilding do O2 arény :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kua! Právě mi šéfik sdělil, že si máme na 2.-3.10. zarezervovat v kalendáři čas na teambuildingovou akci! Jelikož nejsem člověk náhod, tak to vnímám jako hozenou rukavici. To jsem zvědav jak to dopadne :D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: so sem ani nechtel rict, ale kabelka nebo boticky fungujou ve vetsine pripadu :-D Logistiku s miminem plne chapu, taky mam doma dva prdoly...

    DIOM: ty kanoure :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: seriózně začínám vymýšlet taktiku, jak přesvědčím ženu, aby porodila o měsíc později :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tady podrobnosti v češtině

    World of Warcraft Czech and Slovak Official Fansite - Road to Blizzcon zavítá do Prahy!
    http://wowfan.tiscali.cz/novinky/road-to-blizzcon-zavita-do-prahy/1/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: ja nemám za ženu barbínu, takže to by nefungovalo :). A spíš jde o logistiku s miminem, o čas tolik nejde :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: kup ji kabelku a boticky a vem ji tam sebou :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    To dost seriózně začínám vymýšlet taktiku, jak přesvědčím ženu, aby mě tam pustila :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    WTF!!! Finále EU regionals pro Blizzcon bude probíhat v O2 aréně v Praze! 3. - 4. října!

    2015 Road to BlizzCon: European Championship
    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/19834793/2015-road-to-blizzcon-european-championship-22-07-2015
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    vcera sme hrali proti skelton kingovi a neskutecnym zpusobem nas tam mazal... vubec nechapu jak to delal... je fakt, ze sem hral za jainu, ktera je totalni papir, ale proste sem umiral instantne... silenost :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: to nevim jeste jsem o nej neprisel :)

    myslim ze jo
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: A když o něj přijdeš a pak ho znovu uděláš, tak opět dostaneš těch 100 bodů ?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: pze kdyz udelas rank 1 dostanes 100 bodu do zacatku. takze ma treba 103 bodu a bude porad 1 dokud o vsechny neprijde. (ukazuje se to jako 897 pts to next rank)
    KORAL
    KORAL --- ---
    hele dá se nějak zafixovat rank 1. Já když selduji Grubbyho a prohraje, tak se mu jen odečítají body, ale už nikde nevidím, že by se mu odečítal nějak ten půlkruh, co jinak se ukazuje při přestupu na další rank.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam