• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: tak ale ty ses vejs nez ja ne?
    DIOM
    DIOM --- ---
    tak to se máš..já dostanu za výhru maximálně 100 bodů a za prohru se mi vždy odečte 100 a víc..takže 4 vyhraný za sebou mne posunou maximálně o level a zpátky to letí raz dva ..nejhorší ale je, že nemám pocit, že bych byl na své úrovni.. :|
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    najs, diky :-) n jn sem priposranej :-) jinak dneska rank 29 a stale 412 bodu :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: mas tam search funkci a muzes si najit jakyhokoli hrace na jakymkoli serveru, analyzovat jeho picky, vyber talentu a vsechno co chces :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: používáme :D to jsou ale obavy
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw jaky mate mmr? HL/QM?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    dotaz, asi blbej, ale je ten hotslogs uploader bezpecnej? pouzivate ho, nebo to nahravate ruco?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Finále TownHall Invitational v podání C9 Maelstrom a Tempo Storm! Komentují čtyři top casteři najednou ;)

    První hra jistě navnadí na všechny ostatní:
    TH Invitational Grand Finals - Tempo Storm vs C9 Maelstrom Game 1
    https://www.youtube.com/watch?v=xCPHzZQ1oZ8
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SKY_MAX: co ti tam konkretne chybi? nejaka sance dostat odpoved? :) jde o to, ze pokud to tam fakt neni, tak borec to behem par dnu dodela pokud to je neco dobryho.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    na 13tce mi přestali chodit skillpointy a včera asi po sedmi hrách zase začali, óóóch :D pěkný to pocit
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: A nebo prostě bude jako Ilidan jen pto ry profíky ;-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    mysle sem, ze chen je uplne odepsanej, ale nedavno jsem videl jednoho chen fanboye v grubbyho streamu, mihnul se tam asi tri hry po sobe a ve vsech se mu dost darilo a dmg mel vetsi nez assassini. bohuzel jsem si nepoznacil build. prijde mi, ze chen neprinasi nic moc zasadniho pro team momentalne. nezlobim se, kdyz ho hrajou profici a umi s nim prvni posledni, ale prumerne zahranej spis nikoho neoslni :)

    imo je zralej na rework. :p
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    PEDROBEAR: hehe to ja ho teda radim do jasny top 10 zabavnosti :-D me treba k uzoufani nudil uther
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    BARTUC: je zajimavy ze co hrac, to nazor. ja chena s utrpenim vyexpil na 5tku, a pak to vzdal. Pro me to byl nejnudnejsi hrdina ze vsech co tam jsou.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: tak ja mam s nim tusim 3 hry zatim, ale dmg mi prisel celkem slusnej na tanka... ale je to takovy nemastny neslany no... spis dobes...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: jeho dmg, stejně jako sustain, je slušnej, nebo spíš otravnej, tak do pátýho lvlu na lince, kdy můžeš melee proti tobě neustále prokládat combem. Ale stačí proti tobě ranged, na kterýho nedosáhneš sudem a "dmg" je k smíchu. V pozdějších fázích hry je ten dmg, i pokud ho talentuješ, děsně malej.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: mno zrovna dmg si myslim ze ma hodne slousnou... a nesmrtelnej do jisty miry je, protoze kdyz mas ultimu, tak te malo kdy sou schopny dohnat a zabit, ale je to takovy meh no... chybi mu proste stun, nebo nejaky lepsi aoe cc, ale i tak je hodne hodne zabavnej, ale bral bych ho stejne jako tyraela jako druhyho tanka maximalne... jako main tank by to asi moc neutahl hosik jeden vozralej
    DIOM
    DIOM --- ---
    CHOBOT: a to byl dřív synonymem nesmrtelnosti..další zapomenutej hrdina, jako třeba Stitches :|
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: jj, taky ho teď testuju a děsně se mi líbí jeho kit, ale je prostě k hovnu. Nula dmg, nula CC, i vydrží houby. Škoda.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    tak sem vcera hral par her s shenem a fakt me mrzi, ze se ten hero skoro vubec nehraje, takovou prdel sem uz dlouho nezazil... hlavne kdyz sem si vzal barel a na 20. lvlu sem ho pro prdel upgradnul, tak to sem fakt pres slzy nevidel na monitor jak sem se rechtal :-D nicmene fakt skoda, ze nema na Q stun, protoze pak by byl daleko vic viable a vic by se imho hral, ale fakt me to bavilo... skoda, ze kdyz to porovnam treba s muradinem, tak je to co se tankiness doslova sad panda :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam