• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: cítím tvou bolest.. Já po čtyřech dnech konečně zlomil loose streak a jednou vyhrál :). Bylo to to těsný. No a Rank spadl mezitím hodně :(
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    PEDROBEAR: rank by nemel mit takovej vliv ne? nejdulezitejsi je MMR, ktery by melo odrazet skill hrace ne? ale mozna se pletu
    DIOM: jop, tohle je na pikacu, ale kdyz sem s tebou hral, tak jestli tvoje hry vypadaji takhle tak bych to uz asi smazal :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vcera sem mel s illidanem naprosto luxusni hru, kdy sem mel reghara tassaadara a abathura :D kamos rikal jenom trhej :D skoda ze sem si nevzal metu, protoze sem si nevsim, ze jsem tank.

    kdyz si vyfiltruju jen posledni patch, tak 91.7 % - 12 her. celkove 63.7 % z 377. Nelamu nad nim hul!
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    PEDROBEAR: jeden lempl mimo rank - napr 45-48 ti dokaze naprosto zkurvit hru kdyz ho to vlepi do hry mezi ostatni 15ctky. Idealne si vezme neco jako novu nebo ilidana
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DIOM: je to hrozna deprese obcas. Hlavne ten match making - tym lidi 25 25 15 17 18 vs 15 25 25 45 48

    samozjreme prohrajes, a dostanes -115

    motivace milion
    DIOM
    DIOM --- ---
    ok..takže za víkend jsem odehrál 31 her..15 výher a 16 proher a jsem o 4 ranky horší, než když jsem v pátek začal ..to je fér :D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    STAROJDA: sry to byla rychlovka z mobilu
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    tak uz se asi zacinam priblizovat svymu skillu, uz mi to dava jen 392 :-/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SUNBEAM: dávej to ve formátu ať to NYX zobrazí ;)

    HeroStorm Ep 03 Illidum Hunting
    https://www.youtube.com/watch?v=a3BUUVUsgOw
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ok, ja neplanuju to delat, ale jen kdyby to byl nejakej extremni pripad... ale pokud je to takhle tak se to nevyplati...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    a pokud si mel kamose v parte tak myslim taky maji - body ale nejsem si jistej, jednou nam to vzalo, jednou ne
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: tusim ze -300 bodu a povinna qm queue s retardama 3x
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    mam technickou, je tu nejakej postih za to, kdyz leavnu hl v hero selectu?

    btw uz chapu diomovu frustraci :-D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    HeroStorm Ep 03 Illidum Hunting: https://youtu.be/a3BUUVUsgOw
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ajo sem se koukal spatne :-) mno ale i tak mas o 1k vyssi mmr nez ja :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: 50% win rate je samozřejmě ok..to lepší být nemůže..můj rant se týkal bodového ohodnocení, kdy mám za prohru větší odečet, než co vydělám výhrou.. imo by bylo fér mít za výhru o trošku více bodů, abys ten postup mohl alespoň časem vydřít, když máš na to trpělivost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: duo je dobry, trio je dobry, vic je taky dobry, ale jen pokud se nekompromisne vyradi slaby clanky a nejhorsi ses ty. solo taky jde, ale chce to hrat hrdiny, kde mas solidni winrate 55%+ ale spis 60%+
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: to je spis poradi na serveru. mmr je vedle v zavorce :)

    DIOM: jak jinak to udelat. nikoho nebavi moc prohravat, ale nekdo musi :) tak to udelaji tak, abys jednou vyhral a jednou prohral.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tyvole jako pres 5k mmr v HL? :-D to sem ani nevedel ze jde :-D
    DIOM: hele nejak se nahoru dlovek dostat musi... imho nejlip v triu bo duu... ale tak ja mam hovno co radit, mam za sebou par zapasu a wr mam ted taky kolem 50%... uvidim kde se to zasekne me
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: no nie to bohvieco :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam