• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: ok, ale je to zvlastni, protoze kdyz si ho srovnas s tvym vysnenym thrallem, tak je to ten samej hrdina v podstate :) schvalne porovnej skilly
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: jn, verim, ze ze zacatku to byla prca, nicmene i vcera sem mel situaci, kdy v dolech u me stal tusim thrall a mlatil do me jak silenej a ja mezi tim vyvrazdil celej jeho tym skoro :-D ale je to takovy nemastny neslany a hlavne ty cekacky vcera jak si to chtel kazdej zahrat :-D pro me docela zklamani, hodim ho na 6 a papa
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: nejvetsi sranda snim byla ze zacatku, kdyz lidi nevedeli jak proti nemu hrat. tedka uz ti z toho lidi utikaji no :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    tak sem vcera testoval butchera a prijde mi to jako desna nuda... nejspis je to tim ze ho neumim hrat, ale prijde mi fakt uchylnej... 1. nuda 2. kdyz mam proti sobe dostatecne hloupyho oponenta, tak sem schopnej vyvrazdit sam celej tym, protoze kdyz odeme neutece typek s mym W, tak ten healing je naprosto ridiculous...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    setreni goldu ma vyhodu skrz to, ze se hrdinove budou slevnovat, takze eventuelne na necem nekdy clovek usetri. s eventuelnim prichodem banu taky budou nejaky slevy, protoze najednou budou po vsech lidech X hrdinu navic.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: počítám s tím, že nebudu chtít koupit uplně každýho hrdinu. Takže času na střádání bude více a navíc teď mám bank 40k, takže mám i rezervu :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    tak těch 500-600 peněz člověk denně udělá
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Po odstranění "přirážky za novotu" asi budou stát 10k.
    Ale, za jak dlouho se ti z daily nastřádá na 10k?
    http://www.reddit.com/...fthestorm/comments/2qn7a1/gold_gains_math_heroes_of_the_storm_vs_league_of/
    plus aktuálně 100g za den za aspoň jednu zahranou hru za goblina.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: jo uroky! a co takhle moznost vzit si uver a kupovat hrdiny na sekeru :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: jj stackování není na škodu. Hodily by se ještě úroky z toho naspořenýho :). Hrdinů má být stále víc a víc a každej novej bude stát po slevě 10k řekl bych..
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ZARREMGREGARROK: jasny no :-) dneska koupim thralla a uvidime co z toho bude :-)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    BARTUC: Když zatím nikdo neosloví, tak stackovat goldy je taky validní strategie.
    Ono se to "(ne)osloví" může změnit.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: ja mam problem s takovym tim vnitrnim pocitem kterej me tizi do ty doby, nez toho hrdinu koupim... mel sem to takhle u murkyho a u abathura a oba kaufy byly pro me totalni terno, tak doufam, ze i thrall bude z tohohle soudku :-) bohuzel pak ale nevim co dal, protoze zadnej dalsi hrdina me nejak uplne neoslnil... jedine snad tyrael
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Btw další tip na twitteru ;), převzato z /r/heroesofthestorm

    Heroes lama on Twitter: "Vědet kdy vyhrát je zásadní znalost.Nepřítel ničí core, ale váš silnější golem taky? Zaútočte! Lajna je pushnutá a nepřátelé mrtví? Do toho!"
    https://twitter.com/heroeslama/status/628517615405793280

    Tip: If both golems are on core and you have a significant skull or core damage advantage, DO NOT DEFEND. : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...softhestorm/comments/3fpwyt/tip_if_both_golems_are_on_core_and_you_have_a/



    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: slušný :). Já mám momentálně na kontě skoro 40k a nijak neutrácím. Poslední nákup byl Tychus (jak jsem zde poptával tip na assassina a vyšlo to pěkně :)) a Johanna. Budu nejspíš dál šetřit a kupovat nové hrdiny po slevě (Monka asi určitě a Leoric mě taky láká).
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    REFLEX: Kael'Thas lvl 16 :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    my vcera zkouseli etc + butcher + nova, mosh pit + dmg ultimatky a funguje to no

    je neco jeste smrtelnejsiho
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Na každý ulti cooldown přijít k jednomu keep/fort, všechno nahodit a projít středem. :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: este sindragosa :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: musime nekdy udelat ten teamcomp earthquake, battlecruiser, starfall, phoenix vic me nenapada :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam