• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: no tak proste sem jednou prisel z prace, byl sem jeste v takovym tom pasivne agresivnim rezimu a dal sem si hots na odreagovani. mel jsem nejakou konstruktivni kritiku ke spoluhracum. a dostal jsem ban na mesic. normalne mi prisel na mail ticket. kde to bylo vsechno s casama. replay s bookmarkama. napsal jsem odvolani a po par emailech a jednom pratelskem telefoni konferenci do ktere byly prizvani i rodice obeti. mi to snizili na 14 dni s tim, ze mi nechaji 14 tidenni chat ban po tech 14 dnech a v pripade dalsiho provineni nasleduje perma ban. do ty doby sem si myslel, ze ty reporty nikdo necte a ono ejhle. A slusnej reakcni cas, dostali se k tomu within 24 hodin.

    Takze bejt vama tak nezlobim :)

    No to sou pak samy teorie a analyzy, proc je ta komunita tak hodna a on to blizz dost aktivne filtruje.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: to me zajima, to tu mame takovyho hrisnika? :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: no..se pochlub jak jsi otestoval banhammer :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: volal me nekdo?
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZARREMGREGARROK: taky se právě přidávají nové důvody k reportu..AFK, feeding, abusive chat
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha, ok.. zajimave uvazovani
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Není nerelevantní seznam důvodů pro report symptom toho, že se na problém kašle?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    neni dulezitejsi, ze ten feedback nekdo cte a neco s tim pak dela, nez jaky jsou polozky v dropdownu?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Viděl jsi ten seznam důvodů pro report?
    Ten je okopírovaný z MMO a na MOBA hru vůbec nesedí.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: z ceho vychazis ze system reportu je nic moc?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ENDER: nejsi jediný kdo to zmiňuje. Hlavně LoLkaři o tom furt píšou, že toxicity je v HotS minimální. Obecně je to dáno tímto:

    - hra je mladá a ještě nemá tak velkou komunitu a tím pádem i extrémní projevy jsou raritnější
    - není all chat, tedy mizí hate a toxicita mezi týmama (což je imho škoda :))
    - je méně věcí, kde se dá trollit a hejtovat - nejsou last hity, není firstblood, nejsou killstealy apod.

    Dá se tedy čekat, že opravdu HotS zůstanou relativně friendly. Zásadní teď bude, jak se Blizzard chopí systému reportů (nyní nicmoc) a naopak i pozitivních hodnocení a odměn za pozitivní hru (to řekli že chtějí zavést)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: ´ted jeste koukam, ze na US strankach maji misto murkyho brightwinga... tak to sem zvedav :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ENDER: jop mam na to stejnej nazor, oproti LoL je to o hodne pohodovejsi hrani... ikdyz obcas z toho taky okusuju klavesnici, tak porad je to o milion procent lepsi nez LoL...

    CHOBOT: mno bude to zlo :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Murky a Abby spolu rotaci? To by QM byl kvalitní peklo.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: murky jel chyba, free je místo něj Brightwing nebo jak se ten malej nebohej faerie dráček, co tak ohavně dostal nedávno banhammerem, jmenuje
    ENDER
    ENDER --- ---
    musim rict ze me na hots prekvapuje, ze hry jsou celkem friendly, v picku se slozi vetsinou celkem smysluplnej tym (mozna je to dano tim, ze i support je zabavnej a ze se nikomu nepocitaji bonusy za killy, cele je to o team play)
    obcas nekdo whinuje, ale da se to, taky se daji otacet v podstate prohrane hry a tak...

    oproti lol mi to prijde v tomhle aspektu lepsi...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: myslel sem movement speed :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: na to ale musis mit talen ne? v zakladu se ji zvysuje basic attackama dmg o 2% a ms o 1%
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: valla uz ma hatred (jakoze trait), takze to bych povazoval za splneny

    pouziva manu na arrow (v diablu generator hatred, splneno), multishot (v diablu spotrebic hatred), vault (v diablu spotrebic discipline - jedine tady by to snad slo, jak to ale zamotat do dvou zbyvajicich abilit)

    btw. ja sem si treba do dneska nevsim, ze se valle basic attackama zvysuje attack speed :))
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Week of Tuesday, August 11, 2015:
    •Raynor
    •Muradin
    •Falstad
    •Sonya
    •Sylvanas
    •Murky (Available after you reach player level 12)
    •Abathur (Available after you reach player level 15)

    kdyby nekdo jeste nevedel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam