• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jinak malej tip na leorica, kterej vsichni asi stejne znate, ale hodim to sem. Qcko resetuje auto attack. takze nejlepsi je dat AA, Q a znovu AA. Jednoduchej trik co zvysi dps. Pokud z toho chce clovek vytriskat maximum, tak vzit double Q talent a pak to je AA Q AA Q AA a to uz je celkem solidni damage behem kratke doby.

    S buffama hammera a nazeeba se mozna trochu vrati stitches. V pripade, ze nazeebo jede spirita, (kterej taky dostal buff), tak se muze efektivne chranit, kdyz sesle zombie wall na sebe. Pak se k nemu hak nedostane a nezrusi mu ducha.

    Posledni uz jsem tu kdysi psal, ale je to ve hre tak efektni a kdyz se to povede, tak clovek vypada jako strasnej imbar. Illidanovo Qcko. Kdyz illidan bojuje s nekym, kdo umi blink, dash, jump, jakejkoli escape. Pokud se da oboji zaroven, enemy escape vezme illidana sebou.

    Na prvni pohled se zda, ze se neda poznat, kdy to protihrac zmackne, ale na druhej to zase neni tak tezky. Nekdy musi davat ihned nebo umre, nekdy ceka, az dobehne k nejake prekazce, nekdy ceka na manu. Pouzijte spider sense :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ten patch tento tyden co tu nekdo zminoval byl asi teda hoax? :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: jasny, bojujeme o kone
    DIOM
    DIOM --- ---
    jsme jeste v HotS auditku?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    CUZMAN: někde jsem viděl video, rekord je asi 40 vteřin
    ENDER
    ENDER --- ---
    UNCLE_JIMBO: jojo, uplne v pohode, s expicim stonem jsme to dali snad za 5..
    navic bude rift 10 kde asi bude vetsi xp gain
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    když si počkáš až se sezona rozjede a máš ve friendlistu správný nolifery tak je to 15 minut maximálně ne? už jsem to dlouho nehrál ale jestli si dobře pamatuju byly to snad 2-3 rifty? a můžeš boostit 3 lidi najednou..
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: vyhoda nekuraku s dobrou prostatou :-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nepocitate prestavky na cigo
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUZMAN: cca 30 min imho v pohode
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    kdy ze bude ten patch?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja mam rekord 1,5h s naslaplym charem T VI :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ENDER: 15 minut, you are not serious :-D
    ENDER
    ENDER --- ---
    YASHAMARU: jestli budu hrat, neni problem, v minuly season jsem protahoval asi 20 charu.... si jenom stoupnes na zacatek riftu a pak jdes pro kafe :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ENDER: supercool :P ukladam si tento post a pak ho pouziju proti tobe :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MEKKZ: jasny, schvalne mi pls dej vedet, kolik mas doopravdy odehrano QM her, zajimal by me ten pomer.. a hrajes hero league taky nebo jen quick match? diky :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Dobrá práce:) Bohužel já na HotsLogs nikdy nic nenahral, takze ta statistika u mě neni uplne smerodatna :)

    YASHAMARU: np, sezonu zkusím dam 70 a pak vas mužu tahat, přesně jak píše Ender :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Najs!!
    ENDER
    ENDER --- ---
    YASHAMARU: asi budu hrat diablo, tak pak kdyz budete chtit na lvl 70 vas vytahnu za 15 minut..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam