• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    LOFEEK42: Nejspíš za balíček, co obsahoval hrdinu, kterého už máš.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Pro všechny Illidany - podrobný guide na teamliquid.net

    You'll Regret Approaching Me: A Guide to Illidan
    http://www.teamliquid.net/forum/heroes/492840-youll-regret-approaching-me-a-guide-to-illidan
    ENDER
    ENDER --- ---
    LOFEEK42: az zjistis proc, dej mi vedet, chci to taky! :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    nevite pro mi pribylo 10k goldu??
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Konecne win, nejdriv jsme zabili dorazejiciho nazeboo (2% core) pak jsem na siege a katapulky zustal sam a zatim nas boss to dal :D

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    REFLEX: ten matchiming na gold, diamond stojí za hovno
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nejde vyhrat po 10 loss streaku to asi mazu nebo nevim :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nejde vyhrat, co to je, se roztrh pytel s kretenama? predtim jsem aspon po 3 prohrach vyhral, ale ted bez sance, taham celou hru mam skoro 3x tolik xp contrib, siege i hero damage, ale vsichni behaj mimo, Nova dela siege, malfurion je damage dealer, vsichni utoci do tanku a umiraj po 1

    zatim jsem nehral zadnou hru kde bych citil tolik beznadej :D ten matchmaking totalne podelali (jestli se tam neco menilo)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: hele je to sileny :-D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    6 proher po sobe, wau co se stalo s tim match makingem
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ted koukam, ze sem se svym hl mmr spadl do goldu :-/
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jestli ti skace husi kuze jenom z tohodle tak to si stastny muz :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: ani ne...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN: teda, to bylo takovy umely, vid ze tobe to nedavno nekdo vytknul a od ty doby jsi netrpelive cekal na prilezitost, abys to nekomu omlatil o hlavu a citil se lip :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUZMAN: pardon :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    OMG - L O S I N G = L O S E

    L O O S E = uplne neco jinyho :-D A kazdej to tady pise a me z toho skace husi kuze :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: patek, unavenost a tak, ale jo no :-D
    YASHAMARU: jj sem zvedav... me zatim skace kolem 300 bodiku, tak sem zvedavej, ikdyz teda ty loosing streaky co sem zazil posledni dva dny sou fakt nechutny
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: to je docela dobre mozny. bylo to udelany tak, ze r1 byl v podstate checkpoint ze kteryho spadnout bylo hodne tezky. ne nemozny, ale musel to byt solidni streak treba 10 lossu v kuse. Pak stacilo parkrat vyhrat a byl jsi zpet v plne parade. Pokud te tam vynesli kamosi nebo ses tam nejakym jinym zpusobem ocitl, tak uz jsi tam mohl zustat.

    Jinak padali z tama "dobri" hraci, protoze prumerne dostavali min bodu za vyhru nez kolik ztraceli za prohru, takze eventuelne z tam spadli na chvili.

    Ja myslim, ze to tema je uz celkem vycerpany. Ted se jen ukaze, jestli tyhle resety jsou smilovani a nebo trest. Protoze pokud je nekdo zaseklej na 25 a dostava +- 100 bodu, tak to je imo tezsi se dostat dolu nez pokud zacnes na 35 a budes dostavat +300-100. Ted jen zalezi jak dlouho ty body vydrzi. To se ukaze v nasledujicich par dnech :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: ty mas docela zajimavou schopnost zacit nejakou myslenku a v nasledujici vete si ji hned sam vyvratit :)

    pockam tak tyden az se vsichni umisti a pak hodim anketu rank before and after, at mame nejaky tvrdy data..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam