• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    R3SP: Máš k tomu zdroj?
    Protože je to celkem daleko od:

    StarCraft II: Legacy of the Void/Initial release date
    November 10, 2015
    R3SP
    R3SP --- ---
    Artanis má vyjít - 27. 10. 2015
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LEDOFREDO: Vyhledem k tomu, že Artanis je přibalený k Digital Collector's Edition SC2-Protoss (Nebo jak se to jmenuje)
    Je dost pravděpodobné, že půjdou ve stejný den.
    A očekával bych, že v ten den se taky objeví Starcraftový event/mapa/whatever.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ZABIK: na PTR si muzes koupit novy hrdiny (tzn. ty ktery este nejsou pristupny v normalni hre) jenom za €€€ za nafarmeny goldy to nejde
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ted bude jen medik, artanise bych predpokladal az v listopadu aby to bylo synchronozovany s poslednim dilem SC2
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    LEDOFREDO: Vcera jsem na to prisel no.. tak jsem to rovnou smazal :D

    Chtel jsem si zkusit artanise... ale mohl bych se vysrat tam farmit abych si ho zkusil o tyden driv.
    Je to pro me sympatak, takze ho budu kupovat at bude dobry nebo ne. Zatim si neumim predstavit ceho bude schopen. Vypada ze by mohl udelat docela peklo, ale asi bude tezky na harni. proste vyzva abych se ho naucil:D Predpokladam ze ho hodi za 15K tak jak ho slevni na 10K tak ho beru :D

    Ale myslel jsem, ze uz bude v tomhle patchi. A na tom PTR neni. takze ted bude jenom ten medic?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ZABIK: jo, od zacatku

    vcera sem chvili koukal na grubbyho jak na PTR testuje zmeny a Morales mi teda prisel hodne über, dost zajimavej po zmenach i Diablo
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    YASHAMARU: Jenom jeste jeden dotaz... na tom PTR jedes asi uplne od zacatku, ze? at to nestahuji zbytecne :D
    CUZMAN: Nespamuj :D jinak cau :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: ty 2000 tam ..lol!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ZABIK: KIWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICKOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! :-D
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    YASHAMARU: Ja se v tom teda az tak moc nevyznam... ale Zera mi pridje nejvic OP ze vsech a uz me pekne sere :D myslim ze ten nerf co dali do patche je celkem malo :D
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    YASHAMARU: sakra kdybych to tak vedel driv :D
    dik za info
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZABIK: public test realm. normalne tam muzes jit hrat. v bnetu prekliknes jen a stahnes.
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Co znamena to PTR? to je neco jako open beta patche? :D doufal jsem, ze uz se budou dat hrat ti herove... a ted patch bych taky uvital :))
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zeratula taky obcas hraju ten nerf je na blizzard prekvapive citlivej :)

    AA damage ma mensi scaling, ale on zeratul stejne AAckuje minimalne. nestoji, ze by nekde stal a vymenoval si rany.

    void prison je furt silny je furt obrovsky, furt instantni a furt silene dlouhej duration. range je jedno A) je neviditelne a dojde si kam potrebuje, B) ma blink a skoci si kam potrebuje.

    wormhole talent, tady je nejvetsi nerf. uz nebude tak bezpecny blink in, kill, blink out. ted kdyz se neco zvrtlo a treba dostal stun, tak malokdo ma stuny dostatecne dlouhy, aby mu vyprselo reaktivovani.

    me se zmeny celkem libi. v podstate nic na ty postave nezmeni, ale trochu ji usmerni, aby tak nevycnivala nad ostatnima.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: ty prase :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    BARTUC:

    Basic Attack damage reduced from 47 (+13 per level) to 47 (+12 per level)

    Blink (E)
    Wormhole (Talent)
    Blink reactivation time reduced from 3 to 2 seconds

    Void Prison (R)
    Casting range reduced by 50%
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ty prase :-D ja mam jen chabej lvl 11 :-)
    LEDOFREDO: wut?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: rychle nez ho nerfnou pristi tyden :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam