• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FB news: "Informace od organizatora: Kapacita 5500, z toho 1500 early birds. V mixovane fronte free ticket/noticket stoji 7000 lidi. Pokud jste jeste nevyrazili, zustante doma."
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LOFEEK42: nemam tušení, třeba je to jen ranní nával a jak to opadne bude poloprázdno, ale já to mam do prahy 130km, takže na blind se tam kouknout nepojedu :) chtělo by to info od někoho kdo tam je, přeci jen program začíná až ve 12..
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    UNCLE_JIMBO: zalezi jakou stanovili kapacitu, ta arena je velka jako krava a tohle mi zas tak smrtici neprijde
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: jsem na tom stejně.. podle facebooku je tam lidí jako my kotel, takže já to vzdávám a radši se kouknu online :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HLEN: jj pěkné zvraty :) Ale bylo vidět, že G2 mají více nahráno
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak sem napiste jak to v sobotu probihalo s tema listkama, ja nemam zadnej tak jestli ma smysl tam v nedeli jit se o neco pokouset
    HLEN
    HLEN --- ---
    g2 x fntic super match :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Já bych jeden lístek na své jméno měl mít. Sehnal jsem vstup jiným způsobem. Ale aby se tam člověk dostal, asi bude muset přijít hodně brzo.
    Co mám informace přímo ze zdroje z místa, tak opravdu první budou lidé s early přístupem a až pak za nima lidé s free vstupem. To znamená, že tam nebudou pouštět obojí najednou/spolu.
    FRKY
    FRKY --- ---
    XSOFT: nevíte jestli budou teda i lístky na místě?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Uz bezi live stream. Hlavni event mame o vikendu.
    2015 European Road to BlizzCon
    http://www.eurtb2015.com/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    u tyrande obrovska zmena ultimatky :)

    Shadowstalk (R)
    No longer reveals enemies.
    Instead, allied Heroes are now healed over 8 seconds, and then receive a large burst of healing when Shadowstalk expires
    HLEN
    HLEN --- ---
    tak se mi podarilo poslat friend request vsem na nastence :) ...
    HLEN
    HLEN --- ---
    YASHAMARU: panejo ..tak snad to zvladnu :) ....
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    HLEN: muzes se pridat sam

    jinak tu spravce nemame. anarchy :D
    HLEN
    HLEN --- ---
    prosim pridat na nastenku ... hlen 2564
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: Not sure if anyone mentioned it but you can order Misha to take fountain while you keep soaking

    lol :)
    HLEN
    HLEN --- ---
    nekdo par her s tskem tedka ? nebo nabudouce ? .. co zalozit nejaky nyx "klan"
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    AODHFIN: ma? master jsem necheckoval :) sem moc cheap na master skiny :) az budu mit vsechny hrdiny tak mozna. ale v poradniku je zeratul, pak dlouho nic.
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    YASHAMARU: A co červený master?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: taky se mi to libi ze dvou duvodu. vychytanim hrdiny se summonem a hlavne jejich ovladani se muze eventuelne rozsirit i k ostatnim hrdinum se summonama.

    druhak kruh se uzavira a illidonger, kterej pravdepodobne bude hodne brat do komba se stimpack dronou dava zase rexarovi hroznej rape :)

    jediny co me stve je, ze medic nema v ani jedine color variaci blond vlasy :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam