• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DIOM: preju hodne stesti!
    UNCLE_JIMBO: takhle to holt funguje,v SC2 jsem se takhle prosral do diamondu a pak jsem prestal hrat ranked 1v1, protoze to bylo bud jit dolu nebo trenovat kazdej den a fakt to brat vazne:))
    DIOM
    DIOM --- ---
    STRANGERD: když bude reset, tak rozhodně nezopakuju všechny začátečnický chyby, které si moje MMR stále pamatuje a taky si nebudu do party brát každý vemeno, který mi zrovna napíše, pokud bych to tedy chtěl brát seriózně..takže ne, nemyslím si, že bych se potácel, tak kde jsem teď
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    YASHAMARU: no jedinej rozdil je, ze si nechas hera, skiny a podobne - ale to byl jen dodatek, podstatny bylo, ze kdyz bude reset a budes porad slacker, zaseknes se tam co predtim, je to o mentalite/skillu/snaze/konzistenci; resety jsou potreba, jinak to vede ke stagnaci, ale nakonec je to stejne v hlave/prstech; nadavani na matchmaking a mmr nikdy nikomu international/blizzcon/wc nevyhralo - jasne, je potreba to ladit, aby hra byla zabavnejsi pro ten prostredni level, ale zkratka nesouhlasim s ideou, ze reset mmr mi da sanci hrat v prumeru s lepsima/me vic odpovidajicima hracema, prijde mi prospesnejsi pristup, ze pokud si myslim, ze jsem lepsi, nez me system hodnoti, mozna tak dobrej nejsem a mel bych se zlepsit...
    PEDROBEAR: tak rozdily urcite jsou, i mezi dotou a lol, ale ve vsech trech hrach musis byt UPLNE jinde skillem nez zbylejch devet hracu, abys to dokazal vyhrat sam s vyrazne slabsima spoluhracema... a jenom tak k btw k tvymu argumentu, on ten protejsi tym toho krajece co se nazivi zas na tvejch spatnejch tms muze mit taky a k nemu treba i support co vi co delat a hlida si te wardama a gankera co aspon chape, ze te ma prudit a jakejs byl, i kdybys treba individualne povodil kazdyho z nich v 99% pripadu - simple as that
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    STRANGERD: dota / lol sou uplne jinde tim ze mas svuj level, nesdilis expy + mas itemizaci. Takze kdyz mas solidniho krajece, rozhodnes solo hru. V hots si jako jedinec v pici. simple as that.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STRANGERD: no, ale ted jsi jen zopakoval to co Diom napsal. Nevidim rozdil mezi resetem mmr a zalozenim novyho uctu. U obojiho zacnes s cistym stitem a dostanes se tam kam patris behem 100 her.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    STRANGERD: jeste na to konto dodam, kdyz si zalozis novej ucet a mas slusny aspon zakladni skills, da se dostat vysoko mnohem ryhcleji, nez se starym; jako vzdy v tomto pripade doporucuju z vyzkumnych duvodu vsem starcraft, zvlast, kdyz bude datac (tusim, ze ty jsi i hraval?), tam jsou ty bariery noob/casual/zasek diky tomu, ze jde o 1v1, viditelny naprosto krasne, stejne jako jak rychle vyletis s opravdovou konzistenci ve vykonu
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DIOM: neber to prosim jako urazku, ale tohle vetsinou rikaji ti, kteri fskutecnosti nehrajou zrovna oslnive... lidi casto v zapalu hry zapominaji (ja kazdopadne), ze je to 5v5 a tudiz abys skutecne udelal rozdil, musis byt OPRAVDU dobrej, dokud to jenom tak pinkas a jen si myslis, ze patris o neco vejs, nez jsi, nikam se nedostanes, zadny zazracny streaky 50 her kdy budes mit "adekvatni" tymy se vazne nestanou, hral jsem dlouho lol i doty a nebylo to jiny a imo ani nemuze, protoze je moc variance na tech prostrednich urovnich; napr. ja rekl bych hraju relativne ok, kdyz jsem strizlivej, ale kdyz jdu hrat hots, tak u toho vetsinou davam pivka a tudiz kdyz me ti matchmaking soupne kdyz hraju prvni druhou hru a ctvrtou patou za session, je to jako clovek o dve ligy niz a neni zpusob, jak by to system mohl poznat - a stejne je to s unavou, ze nekdo treba hlida skvrne, cumi u toho na fotbal, w/e (btw proto nehraju hero league, nechci lidem kurvit rating svoji vyndanosti/nekonzistentnosti); jinymi slovy pokud jsi zacatecnik, vsichni hrajou tuzku a je to fer, pokud jsi proper tryhard, vsichni tryhardej a je to fer, ale pokud jsi nekde mimo, jsi nevyhnutelnou obeti randomu a afaik neni cesta, jak mu predejit, nez se zaradit do jedny z tech dvou krajnich skupin (tj. bud hrat na srot nebo to brat vazne:)
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: svůj rank lvl, což bohužel není stejné jako skill lvl ..už by to fakt chtělo ten reset
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: nee, neni to smula. kdyz je mezi vama velkej rozdil, tak match maker nevi co si s vama ma pocit a nasazi to tam dost zmatene. kdezto kdyz jdes sam, tak v drtive vetsine dostanes svuj skill level na obou stranach.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    SKY_MAX: já hraju hero ligu víceméně vždycky solo... nemam teď ve friends nikoho kdo pravidelně hraje na podobnym ranku a když jsem hrál s kámošema kde byl větší rozdíl v ranku tak nám to tam sypalo strašný trolly.. ale nevim jak to funguje, třeba to byla jen smůla jako tohle ;) stejně bych nejradši hrál jen teamligu, ale to taky nemam s kym, s klukama co jsme hráli ze začátku se už nesejdem..
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    UNCLE_JIMBO: hrál si solo co? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: to je solidni :) tyhlencty streaky strasne zocelujou :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: slusny!!

    ja davam body navic za vytrvalost
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    dneska rekord to sem musim postnout ať se pobavíte
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    YASHAMARU: a super sonya je naj skin v hre, jeden z mala kde som neodolal a musel kupit!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: me by se libila i hydra a archon. Pak by se mohli porovnavat s tassadarem, kdo ma vetsiho archona.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: pořád neni žádnej arcane caster.. a teleport by byl taky cool :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hele vlastne jedinej kdo z diablo 3 nephalemu chybi je wizna ze? tu by mohli ohlasit. sice tech magu je uz plno, ale prece nebude jedina chybet.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    premyslim jak se s rankem 40 zapojit do teto plodne debaty..
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak je pravdou, že Blizz na tom stále pracuje.
    Na začátku nastavili, že po dosažený ranku 1 si v podstatě nemohl spadnout a ted to je přesně naopak. Z ranku 1 spadneš jako nic ...
    Uvidíme s čím přijdou dále ... :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    a posledni vtipna vlozka, srej nebo jak se jmenuje, dlouhodobe jeden z nejvyssich hracu co se tyce mmr, myslim ze i top hraje a pada normalne na rank 6 :D

    tihle hraci to maj megatezky, ze rovnoceny partneru maji malo, takze jim to dava (z jejich pohledu) laty, a jeste je to pak tresta, ze s nema nemaji 80% win rate
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam