• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    YASHAMARU: naposledy jsem updatoval v červenci, pak jsem střídal počítače,takže hotslogger je pěkně zanedbanej.
    Jinak to se mi stalo zrovna dneska a tak hraju sonyu nebo kaela :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SKY_MAX: nevim jestli uploadujes hry nebo ne, ale na hotslugs ti sviti diamond v quick matchi, coz je celkem dobry. flamujou te v hero lize za novu hodne? pripadne co delas, kdyz ti ji nekdo vezme nebo jses first pick? :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SKY_MAX: Fuj Nova :-D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jo nutno podotknout, že to byl quest Win 3 games, tak proto
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    sry za spam, ale po třech hrách s totálníma ignorantama co v teamfightech nebojovali ale chodili tam a zpátky byla tohohle pěkný pokoukání :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: A o co de Saldo? Posta kdyztak dik...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tyjo to chci :-D
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ja jeho tvrzeni podporil linkem :) A mate recht ohledne shopu. Jsem ten posledni odstavec ani necet.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: ja se urcite ozvu, diky
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    tsadar, abatur a morales a všichni kolem Ilidiana.. Cant do shit.. To je nemožná kombinace, pokud je tým jenom trochu mimo a nefokusuje hnedka moralese nebo tsadara, tak je to instant gg
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MEKKZ: clanek jenom presne potvrzuje, co rika LEDOFREDO, tj. event konci 1.ledna a pak bude Cho'gall v shopu.

    taky tam pisou ze event zacina 17.listopadu, coz vychazi na pristi tyden po maintenance, tak pak dejte vedet, kdo ho budete chtit :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    LEDOFREDO: Tady k tomu neco pisou. (http://www.rgj.com/...5/11/06/how-to-acquire-chogall-heroes-of-storm-technobubble-blizzcon/75313784/) V obchode by nemel byt. Ale ze ho budou hrat dva, tak to bude prdel :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    podle me Cho galla budou nasazovat tak do 2 tydnu, nekde sem to videl napsany .. a ten event na ziskani bude do konce roku, nebo mozna do ledna, pak normalne v shopu
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    YASHAMARU: streameři už normálně na blizzconu hráli jak cho'galla tak lunaru tzn. že je to jen otázka času kdy to nasadějí
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: o guldanovi toho taky moc nerekli, krome toho, ze zminili, ze na nem zrovna nekdo dela. ale to muze taky jen kreslit prvni skicy.

    za me super. z toho co jsem videl se mi worgen libil, ta skakajici Bambi taky. koukal jsem v patek vecer na neco hodinu a vmestnaly se tam nejak updaty z hots, karet a overwatche, tak jsem chcal hype :D

    nejvic se asi tesim na novou mapu, grandmaster ligu a mmr per hero.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    finale pekny, ale vrchol turnaje je pro me neskutecna murky-game a uz jen za to jsem rad ze to C9 dovedli az do konce
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ICARUS: aha, v tom pripade kdyz pak zabili klona, tak se objevil na tom puvodnim miste, kde to vyvolal a umrel tak rychle, ze se ani nestih objevit :)) no zajimava situace!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: pri ultimate evolution aba zmizi z mapy dokud klon neumre afaik
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sem prave dokoukal to finale a je mi dignitas dost lito, protoze prvni hra se nepovedla jasny, ale ty dalsi dve byly pekne vyrovnany a radost se na to divat.. nejvic teda hodnotim konec druhy hry, kde falstad vychytal abathura pri brani tributu, to musel bejt hrozne intenzivni moment, ja se tam potom vsichni sebehli, cloud9 udelali 2 killy a vyhrali hru.. wow.. a do ted sem nepochopil cim ze se ten abathur v prvni chvili zahranil, pochopil sem ze udelal ultimate evolution na zeratula, ale kam on sam zmizel uplne, to mi nejak uniklo..

    well done blizzard, na tuhle hru se proste nadherne kouka, jenom si udelat popcorn.. a na ten pruser na zacatku, kdy se 2 hodiny nehralo a operativne se zmensil pocet her (puvodne melo bejt semi finals bo5 a finale bo7) si treba uz nikdo nevzpomene, i kdyz by me zajimalo co se stalo :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    v arene budou divaci a mame si sami prijit na to, kdy udelaj mexickou vlnu :)

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    cilem je jakoze intense action, vyzkouset si mody, ktery by sly v normalni hre tezko (capture the flag napr.)
    hra by mela trvat kolem 5ti minut
    budou delat novy a novy battlegroundy a vymejslet ruzny crazy mody, takovej heroes tavern brawl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam