• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdy bude ta gazela, uz to chce neco novyho zas :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    SKY_MAX: Campy taky umí ubírat z core, plus když prohráváš/vyhráváš, můžeš zabírat města, který se respawnujou, narozdíl od ostatních map, aby ty oltáře pak neměly/měly pořádný vliv...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Jžiši ta nová mapa je na hovno. Splitpush nebo campy jsou uplne mimo a když vyhráváš tak to nemůžeš urychlit a musis jak kretén čekat na oltáře a když prohráváš, tak to nemůžeš změnit, nemůžeš tradovat a zase čekáš na oltáře. PROTOŽE NEPŘÍTEL TĚ NEMŮŽEŠ PROPUSHOVAT KE CORU.
    Omg k čemu to je. Kdyby to bylo jako jedna lajna s jednim oltářem uprostřed, tak to pochopim, ale tohle je naprosto zbytečně zdlouhavý a bez možností.
    To je první, ale o to větší věc, která mi skutečně zhnusila hotsko jako celek.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: Nazeebo má alespoň parádní master skin
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol to rozdeleni:
    Heroes of the Storm (HotS): Information: Hero Sub Roles
    http://www.hotslogs.com/Info/HeroSubRole
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    YASHAMARU: po státnicicíh, bakalářce a absolventskym představení začnu zase konečně hrát a pak si s radostí za tryhardim :) jako fakt. Aspoň se budu ucházet o místo. Synergy, komba a vubec prostě teamplay je nádherná věc a když se s klukama někdy sejdem, tak je to super, ale to je tak jednou za měsíc a oni jsou prostě třicítky nebo dvacítky a to neni úplně ono.
    Tohle je ještě víc týmovější hra než Dota a to že tam neni ingame vocie chat je hruza hruzoucí.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak nakoupeno - skin pro Murkyho a Tychuse. Tím mám skinem pokrytý všechny hrdiny, který hraju nejčastějc. Jediná výjimka je Nazeebo - tam se mi ten joker skin nelíbí...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: vy to valíte nějak moc vážně koukám. A co to je za čas 7:30 - 9:30? Kruci za mýho studia se takhle profi nepařilo ani náhodou, to šlo úplně mimo mě.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Hleda se +-2.5k dedicated tank a support hrac. V pripade 3k+ mmr pozice dle vlastni volby. Pravidelny hrani parkrat do tydne cca 7:30-9:30. Vzdycky se domluvime na priste. TS podminkou. QM a pozdeji TL tryhardeni, tzn. no trash picks, snaha o team synergy, counterpicks atd. Pouze psychicky odolni jedinci.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    je ten black friday teda poznat, vcera byla kazda hra vystajlovana jak finale blizconu :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: super, před víkendovou parbou. musím nakoupit skiny a musím to nerict manželce :D
    ABNORMAL
    ABNORMAL --- ---
    YASHAMARU: Ja uz jsem v tom zahucel docela za dost :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    slevy jsou up, tak co uz se nekdo utrh ze retezu? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    With an abysmal 26.2% win-rate in Hero League according to HotSLogs.com, Cho’Gall is officially the worst hero ever in ranked games.

    xD
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Očekávám, že budou mapy nějak rotovat. Podobně jako free hrdiny.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: ja doufam, ze battleground department maka na starcraft scifi mape :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ale taky mam odehranou jednu hru tak s hodnocenim pockam.. a dolu je fakt skoda vubec nechapu to vysvetleni "jesis 10 map to uz je strasne moc tak dame jednu pryc"

    a co teda ted bude delat battleground department, nic, protoze map je moc? nebo vudou po kazdy nove vydany jednu starou mazat?

    a nebo az dojdou okynka na novy hrdiny tak se ten momentalne min oblibenej da pryc?

    sometimes I don't get it Blizzard..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam