• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: presne tak..6 minut cekat na hru se mi stalo prvne a byla to tusim sobota vecer ..a jak rikas, lidi si nasekaji dalsi accounty, jen aby meli mounta..kterej je teda paradni a sere mne, ze se da sehnat jen takhle :|
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: co je kravina? RaFttN je super, jen to melo prijit mnohem drive.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    je to kravina a reddit a dustinuv twitter pěkně bouří
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: no ty cekacky k te myslence svadi... a uz nikdy nebudu hrat mimo peek hours, napr ceskej svatek rano. to jsem mel v kazdy hre lidi s 16 hrama apod. tak nevim :)

    mozna je tohle cely + chogall event (taky lidi umele tvori accounty, aby si doplnili event na mainu) jenom trik, jak vyreportovat na nejaky business schuzi koncem roku dobry cisla, aby se nikdo na nic moc neptal.
    DIOM
    DIOM --- ---
    no mi přijde, že jim dochází lidi..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Recruiters will also earn rewards when their Recruits level-up.
    Recruit A Friend Portrait – Unlocked when at least one Recruit reaches player level 10
    Vulture Mount – Unlocked when at least four Recruits reach player level 10

    ^ Todle bude ocistec, ale challenge accepted :D

    Jako neco atraktivniho tam dat museli, ale ze zrovna bike, na kterej hodne lidi ceka... Kazdej neni tak vyrachtanej, ze si vyleveli 4 alt accounty.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Recruit a Friend to the Nexus
    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/19982666
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LEDOFREDO: na hotslugs udelal typek zmenu, ze do statistik hrdinu prestal pocitat hry, kde je hrdina min nez lvl 5. + tusim, ze nejakym zpusobem odstranil i nove hrace.

    a chogalla rozpulil na dva hrdiny, takze tim to asi vzniklo

    nekdo z blizzu tweetoval, ze kdyz v jejich statistikach odfiltruji novy hrace, tak ma cobol 46%, ale neupresnil co oni povazuji za novy hrac

    to byl jen takovy pro zajimavost a fun prispevek :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: a to je ako mozne toto ? :D

    jako hry s chogallem to je obvykle utrpeni, jak to lidi neumej .. jeden mimoň v tymu je problem a takhle to uz pak jsou dva z 5 coz je velkej problem
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nez cho*
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    gal ma o dve procenta vetsi winrate, tak hrajte spis jeho jestli chcete vyhravat
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ABNORMAL: koukam vy ste to meli este vic adidas :)

    ale nejvetsi vtip tyhle hry byl v tom ze sme celou hru byli pozadu, vladla vseobecna skepse, sundany core na 3%, oni zaplatili lod, takze uz to fakt nevypadalo a najednou sme vyhrali.. no chtel bych bejt muska na jejich TSku, tam bylo urcite veselo :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jeslti nekdo videl finale hots na dreamhacku minuly vikend tak tam to dopadlo presne takhle v posledni hre, to byl vostrej match
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: not even close baby! :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    bez komentare..

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    AODHFIN: jop to prece bylo i u infernal shrines, taky to na tyden omezili na 6 map, aby sme meli vetsi sanci si tu novou mapu zahrat..
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    Kvůli příchodu Towers of Doom byla rotace omezená jen na 6 map, do včerejška...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já od patche hrál už několik her a nová mapa nikde. No aspoň jsem se stihl o ní něco dozvědět teoreticky a nebudu uplná lama.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MICROSHIT: no takhle extremni to nemam, ale treba infernal shriny podle me nejsou v rotaci i kdyz vypadnout mely jen mines.. padaj mi ted hodne nejvic cursed hollow
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam