• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TURNPIKE: Z reakcí v tom reddit threadu je vidět, že není jediný, kdo si to myslel špatně.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    https://www.facebook.com/heroesofthestorm.eu/videos/914619351969754/?theater

    ze vraj Medvih a wizard z diabla - najlajkovanejsi komentar. to by bol 2x mage, uz by to bolo trosku premageovane
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    ja chodim na icy-veins.com ... aky je realny tooltip v hre neviem, este som tento talent asi nepouzil. ale ano, po precitani som ho presne tak pochopil, ze kazdy hero-kill znizi cooldown. skoro kazdy hrdina ma nejaky talent ktory je zalozeny na tom ze hero-kill znizuje CD alebo hero-kill danou abilitou znizuje / resetuje CD ... a pekne sa drzia formulacie takze cloveku je zvycajne okamzite jasne co je tym myslene
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TURNPIKE: Záleží co myslíš tím "tam". Já čtu info výhradně z www.heroesfire.com a tam se píše: Devouring Maw deals 50.00% more damage and each Takedown reduces its cooldown by 25 seconds. Toto mě zmátlo. Takto je to i třeba na HotsLogs.

    Tvůj popis si našel prosímtě kde? Google mi ho našel spíš někde po fórech a nenašel jsem na první dobrou oficiální link.

    A navíc - ty si tuto věc věděl ještě předtím, než si četl můj brag-post? Nebo sis to přečetl, pak si našel popis a usoudil, že mám delší vedení? To by totiž taky bylo o něčem jiném.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak jednak to tam v tom postu na redditu sam pise, ze mel lip cist tak je zbytecny mu to predhazovat a druhak me spousta tech popisku taky dojde az kdyz si to ozkousim primo v akci ... umim si predstavit ze by ten popis mohl byt jeste o dost explicitnejsi, aby to clovek pochopil uplne presne hned z jednoho precteni
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    TURNPIKE: nedelej kajjaka a nekaz starojdovi radost z prominentni pozice na redditu :)
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    STAROJDA:

    ako si mohol mysliet ze teakdown musi byt v maw? je tam explicitne napisane "Tyrant Maw causes Devouring Maw to deal 50% increased damaged. Hero kills reduce the cooldown of Devouring Maw by 25 seconds"

    v porovnani napriklad s talentom ktory ma Nova "Fast Reload completely refreshes Triple Tap's cooldowns when it lands a killing blow."

    nechem byt za nejakeho vrtaca, ale staci rozmiet anglictine a pozorne citat
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja sem stihnul akorat prohrat dva quik matche za Graymana abych zjistil, ze uz me heroes zase dojely :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Můj thread na /redditu je teď na prvním místě, tak to hodím i sem. Zajímavost, co jsem se včera přiučil se Zagarou :)

    TIL Zagara's Tyrant Maw lowers its cooldown with ANY Takedown : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...fthestorm/comments/41o69l/til_zagaras_tyrant_maw_lowers_its_cooldown_with/
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: já bych spíš takovou Novu nebo Sylvanas i když je mrtvá :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    no ať už je ta vejplata xD
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    zkusil sem jednu hru a jako jo :)
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Who lets the wolves out?!?!
    Aneb Greymane je už venku :-))
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: ma byt legendary skin, tj 15€. videl som ho uz aj v hre, AI ho uz moze pouzit
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    je cool, videl sem ho uz v coopu parkrat .. jako nechapu ze hodej skin do hry (i kdyz jenom kompu) a nic nereknou ..
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    TURNPIKE: to chci!!
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Lolnara? nic moc, ma hodne vysoko skillcap na to aby bola uzitocna

    Greymane ma vyjst buduci tyzden tusim, ale hlavne tesim sa hlavne na tento skin (STFU and take my money)
    Space Lord Leoric - Skin Preview
    https://www.youtube.com/watch?v=sSe84wKrCMc
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: HODOR! nedávno jsme měli v celý grupě proti sobě taktéž celou partu,měli samo chogalla,ale ty byli tak krásně sehraný(myslim celej tým) radost koukat...nakonec jsme dostali jen o 1 lvl a ještě se ukázalo, že jsem hrál proti kámošovi z friendlistu,hh
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MICROSHIT: uzivej! me chogalla zase bavilo hrat na zacatku, kdyz nikdo nevedel co umi :))

    where is my CHO!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam