• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LEDOFREDO: mrdat vsechny analytiky v bankach..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: ale opravnene :) ... me prijde ze ta hra je furt v takovy late-bete, pul roku po vydani ses v preseason a nemas poradnej matchmaking a veterani se nudej a odchazej .. z cehoz to druhy je vyrazne vetsi problem a prilakat zpatky hrace ktery odesel je jeste tezsi

    me by zajimalo v cem je problem, co je to co je brzdi, protoze jako neznam herni prumysl, ale delam analytika po bankach a za takovou dobu se da vymyslet a vyvinout spousta slozitejch veci - kdyby to byl nakej underground tym tak si clovek rekne ze na to nemaj hlavu, nebo lidi, ale snad blizzard tohle nepatla v jednom cloveku po vecerech .. a v nejhorsim maj konkurenci kde se muzou inspirovat
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    chudak DB se na nej vzdycky snese takovej shitstorm :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ICARUS: beru delay, protoze chvili to chteli protlacit bez banu. nevadi mi, kdyz se pokusi o inovaci a zkusi zariznout nejakou svatou kravu a je z toho krok vedle, to jim klidne odpustim.

    moba vlak jim ujel uz nekde u doty.

    snad to neumre, mam v tom penize a bavi me to. ale nechapu, proc tak jim trva ta GM liga. nuda kdyz neni o co hrat. muzes si hrat na imaginarni mmr, ale stejne kdyz s nim budes chtit zamachrit, tak ti prvni sulda rekne, ale to neni real mmr.

    a jeste nez nekdo zacne s tim, ze to mas hrat pro zabavu a ne pro progress, tak at se otoci a prijde za 3k her mi to rict znovu :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Dustin Browder on Twitter: "Rolling the season, grandmaster league and bans are the top of our priority list. We are not weeks away. Months. https://t.co/eGZJ1Zio3V"
    https://twitter.com/DustinBrowder/status/691694734184583168

    tohle je duvod, proc se z heroes za chvili stane mrtva hra. Neni akceptovatelne, ze se ani X mesicu po vydani/bete porad nevydaly klicove prvky jako bany/mmr. Prijde mi to, jako by Blizzard horko tezko naskocil do MOBA vlaku, ktery uz dost zpomaluje a tedka z neho vystoupil a jde pesky. Nechapu to.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    LEDOFREDO: nojo, si mi pripomenul ze si mam pozriet grubbyho, davno nepozeral
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: ono mi to ukazuje i hry před resetem, takže nevim.. mam tam 702 her, 370:332 to je 53% win rate
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Od věci:
    What is the craziest reason why you had to say BRB during game? : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...ofthestorm/comments/42jjb4/what_is_the_craziest_reason_why_you_had_to_say/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: Nice :) kolik her a W:L?%
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    tak už můžu dělat chytrýho :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TURNPIKE: ale dyt jo, ja sem si potreboval hlavne postezovat :)

    nicmene nesouhlasim s timhle - tym nemusi extra lamit, aby nova vsechny srala - proste ten hero je tak koncipovanej, kazda dorazka kdy se belhas z boje na lowhp, kazdej kombem wipnutej papirak = nasranej clovek a to bez ohledu jak hra nakonec dopadne ... nekdy minulej tejden sem koukal na Grubbyho a ten uz mel taky tik v oku v jedny hre kdyz mel 15 smrti na falstadovi, pak uz sral na teamplay a jel jen po nove (takze typickej nova-effect)
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    LEDOFREDO: mas vela moznosti. nehraj za papiere. hraj aspon s jednym kamosom ktory vie co ako. hraj za novu ty. nehraj quick match. nova je cancer len na quick, aj to musi byt aspon priemerny hrac a tvoj tym lamit.

    mas pravdu ze prezencia novy v quick match is damn too high, statistiku nemam ale urcite je to najpouzivanejsi hero. ale nerf nepotrebuje
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    v kteryze hre to jsou ty stealthy nerfly? uz me to fakt sere, v kazdym qm Nova - poskladat grupu to neumi, takze pak tam beha pet kretenu a dela Nove krmitko ... jako me nebavi mzourat do monitoru a hledat kde se vlni vzduch, navic ve hre kde pouzivaj intenzivne tmu pro podrtzeni atmosfery (cely towers, garden, cely spideri atd.) ... jak vidim rozpis s novou rovnou mam zkazenou celou hru i kdyz se podari vyhrat, dneska sem hral 11 her a jen ve 3 nebyla ta pizda /rage /cry
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    haha,udělejte anketu o hottest hero .D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ta jaina je dobre vykozena!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    co ten patch ted, neco super?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nekdy je stitches k zbliti, kdyz ma celej enemy team nejakou formu escapu, tak se muze s hakem skrabat na zadku :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    J4C0B1M: Stitches byl OP hned za začátku (stun na slamu FTW), pak šel do kytek a teď se evidentně zase vrací na výslunní, ale bez toho stunu už to nikdy nebude ono
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LEDOFREDO: stitches byl OP, pak dostal nerfhammerem a ted se z toho castecne oklepava :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam