• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    paradoxne to trvalo nejdyl, kdyz sme byly ve ctyrech bez carodejky a matchmaker usilovne premejslel, kterou Li-Ming nam ma vybrat :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Dyts tam nebyl :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    mi právě přišlo, že to včera ani netrvalo moc dlouho, na to že jsme hráli v pěti lidech
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a ze to trva dyl mi neva, aspon si clovek stihne odskocit pro neco do lednicky nebo zkontrolovat emaily :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nevim jestli ste si toho taky vsimli, ale za tech malicko her, ktery sem v posledni dobe odehral, mi pride, ze matchmaker odvadi docela slusnou praci.. hry jsou takovy pekne vyrovnany a kdyz se nedari, tak sme si to prohrali vetsinou sami.. samozrejme excesy se tu a tam najdou (solo artanis napriklad) ale globalne bych rek, ze to maj pekne potuneny..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: nahodou murky byl v pohode, to byla prvni hra, ta se nikdy nepocita, ta je jen takova rozehrivaci. prohra to byla takova, co mohla byt klidne i vyhra, chtelo to jen trochu toho stesticka :)))

    ts dobry, my potrebujem i nejaky ty silent Boby, protoze to je nekdy moc tam :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: bych řekl, že šeptáš úplně profesionálně..ty 3 slova do minuty :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Díky smečce včera za přizvání k team hře ;). Dokonce jsem ani nedělal moc brzdu těm rank 1 borcům (až na první hru s Murkym :D).

    A nakonec i ten TS jde. Sice žena komentovala že to je slyšet po bytě, ale když ona si pouští filmy a seriály, tak to je slyšet uplně stejně :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdo vaha, at nevaha, stoji i za 20k. unikatni fast paced gameplay a delani "plays". kdo ma rad rychly klikani, rychly rozhodovani a agresivni hru, tak to je must have. taky doporucuju :)

    je z ni citit i diablo, ve smyslu, ze fakt pawni ty miniony (i hrdiny:) ), vsude rychle skacou dmg cisla. zabavou srovnatelna s illidanem&zeratulem&novou v dobe jejich nejvetsi slavy, alespon teda pro me.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Taky jsem koupil. OP dmg :)
    Moc pekna animace na /dance
    A i ty d3 hlasky jsou vtipy :)

    Doporucuju, dokud ma buff ;)
    Pripomina mi to zacatky D3. Nikdo nemel rad melee hrtiny, protoze prisel wizard, udelal bzzz a vsechno lezelo.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo dama ta me bavila :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    konecne pridanej nekdo do nexusu, co se nehraje jako zkriplenej mrzak po mrtvicce, ale fakt hrdina kterej se s nikym a nicim nesere :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja sem ted chvili hral jinou hru, takze sem ted nespammoval.

    lee sem koupil za 15k, imo za tu cenu stoji. chci si ji uzit co nejdyl v tyhle op forme, nez dostane nerf

    v podstate se mi splnilo vsechno, co jsem o ni psal niz. jeste tak par (set) her nez ji dostanu poradne do ruky. konecne hrdina co neni nuda hrat

    avizovane problemy s manou nakonec nema

    ma dost malickej hp pool, takze na ni skoci illidan, tak je v prdeli. nevim, jestli to zmenili, nebo teleport nefunguje stejne jako blink a nebo jestli jsem jen rusty, ale nemuzu vytrikovat illidanuv hunt portem.

    gameplay za ni vypada jako hra dama. rozestavi se figurky. chvili se tak tanci. a pak dama jednim tahem obskace vsechny pleby a posbira je :)

    dokonce i jeji ikonka na minimape mi pripomina katarinu z lol :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    nebo nežijeme jenom na nyxu :)

    Já zkusil Li Ming v try mode a jako dobrý no. To že je OP pocítíme jistě všichni. Proto já osobně budu pickovat hrdiny na její counterování. Hrát jí zatím nebudu, stejně jako nehraju Jainu a Kaella. Sice mám rád assassiny, ale zatím není jejich chvíle pro mě :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tady to uz to asi chciplo, kdyz nikdo nediskutuje leminga :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TURNPIKE: tohle nak nechapu, navic s tim zduvodnenim od blizzu ... a se stejnym zduvodnenim udelali zmeny v heroikach u dalsich 4 a pritom je kazdy jiny (jednou pouze kratej cd, jednou pouze buffujou dmg, jednou + dmg a +cd ..) no nic :) ... ja sem asi nejvic zvedavej na muradina bez stunu na á-vá-tár
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    Falstad - Hinterland Blast (R)
    - dmg buff 7%
    - CD nerf +30sec

    ak zase omylom zvolim nespravnu ulti na papouskovi, bude to o to horsie. alebo ked si myslis ze is uz na dne, aj tak sa da ist stale nizsie :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    TURNPIKE: to sem psal o příspěvek níž, že jsem včera koukal na Grubbyho a souhlasím, ale ještě neni venku takže nesoudím předčasně
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    UNCLE_JIMBO: oh to si ju asi nevidel v akcii. vcera som pozeral trochu grubbyho stream ako ju hra a on sam cumel a nazval ju "broken". mana je problem, ale da sa zatial velmi pekne otalentovat mana build
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    reset CD u wizzny vypada OP jen na teleportu, dps spelly se doladi cislama, toho bych se nebal.. taky to tezce limituje mana pool, ale teleport kterej skoro nema CD a jeste k tomu vytalentovanej dava kurevskou aoe dmg je dost OP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam