• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: hlavne si mas brat leap ze jo...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    celkově docela dobrý, líbí se mi i ty úpravy u Graymana a Li-ming, je dobře že každýho hrdinu tlačí tam kam patří, Li-ming nemá ničit věže rychleji než Hammer a Graymane není caster.. a pořád jsou dobrý, neni to nic velkýho.. stejně jako Berserk u Soni neni v podstate zadnej nerf, jen to nebudeš odpalovat na každej minion wave :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: Sonya nerf! svet se zblaznil :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: Sonya nerf! svet se zblaznil :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    valla buff looks good!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    HEROES OF THE STORM BALANCE UPDATE NOTES — MARCH 9, 2016
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/20058183
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Tracer hero details from Game Informer digital issue : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...ofthestorm/comments/49k7wl/tracer_hero_details_from_game_informer_digital/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Ale není tam řešeno, jestli boneprison po aktivování zruší Abathurovo zahrabávání. Asi ne, řekl bych.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: prace a openspace ;) (se musi psat rychle)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    XSOFT: iphone? :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MICROSHIT: druha ultimatka je yajimava s upgradem na lvl20, kdy to morfuje i hrtiny (v nekterych mapach kde se bojuje o jeden bos, je to luxus).
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    vyzkousime a uvidime.. ja sazim na to, ze se tomu vyhnout neda..
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: No, ono se to aktivuje až 2sec po seslání,jestli to nebylo tim?proto mě zajíma,jeslit se to u něj nezruší...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tam to zalezi na nacasovani. jestli ti vyprsi walk pred tim, nez mu to procne, tak te to chytne. ale muzes se tomu vyhnout tim walkem.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MICROSHIT: me za Leorica prislo, ze kdyz das walk, tak te to do prisonu chytne, kdyz z nej vyjdes.. takze predpokladam, ze to bude fungovat podobne, tj. ze ho to chytne az nekam dojede..
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    poison nova je super...párkrát jsem si zkusil tu druhou ulti,ale nějak sem jí nepřišel na chut,dokonce mi přišlo, že ty černoprdelníky strašně rychle sestřelej....ale jinak bone prison je libovej!Zajímalo by mě, jestli to čapne i Abiho,když se začne hrabat jinam na mapu(nevíte někdo?) Jinak mě teda docela štve,že je celej oplechovanej(a ani ve skinech) nemá řádnej bone armor./
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ta poison nova ma mooooc peknou animaci a taky dost boli, kdyz je clovek retardovanej a neuhne
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to mi prijde jako uplne skvelej plan :p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam