• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Kael'Thas Winrates at all tiers of Hero League play are....illuminating. : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...softhestorm/comments/4d6fpb/kaelthas_winrates_at_all_tiers_of_hero_league/

    Master League, 41.0% Popularity, 43.8% Winrate
    Diamond League, 53.6% Popularity, 43.5% Winrate
    Platinum League, 54.3% Popularity, 44% Winrate
    Gold League, 55.7% Popularity, 43.5% Winrate
    Silver League, 49.1% Popularity, 44.5% Winrate
    Bronze League, 39.7% Popularity, 43.9% Winrate

    z redditu 15h ago :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    tak za me dehaka meh :))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: tos mi připomněl včerejší vtipnou hru. Bylo to Battlefield of Eternity a já byl last pick. Nějak sem si nevšiml, že už máme ETC a picknul jsem Muradina. Takže dva tankové. K tomu byly dva vypečení assassiny - Thral a Illidan a pak Malfurion. Takže dost přísnej mellee team.

    ETC hned od začáktu začal nadávat, že jsme blbí že neumíme pickovat. Já ho snažil přesvědčit, že se to dá hrát. Ze začátku jsme dostávali strašnou čočku - prohráli jsme první tři immortaly a to tak, že to byl teamwipe na naší straně. Prostě peklo. ETC furt brblal, Illidan feedil a já se snažil to brát pozitivě.

    Trochu jsme se ale drželi a najednou se to začalo otáčet. Já dostal svoje survival talenty, Illidan už měl slušnou dmg a neumřel na první polochtání. ETC zahlásil "we are not playing smart" a to jsem mu odpověděl že už to není o špatném picku? Že jde o to jak hrajeme? (To jsem celou dobu tvrdil) a on "we have stupid team composition and we play stupid"... No ale najednou jsme začli killovat a uzmuli prvního Immortala. To už jsme snad ani neměli Keepy, takže při každým úspěchu se ETC portoval domů pushovat lajny od Core. No ale dál jsme to ownili a při našem třetím immortalovi jsme je wipnuli a nejdnou byla cesta ke core! Narushovali jsme a poslední zbyl naživu Thrall asi se 100 hp (ostatní mrtví) a Core padnul. GG a ETC zahlásil "we played smart" :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Pravdu díš. Tedy podle toho, co jsem zažil v jedné hře. Hrál s náma týpek, co měl Dehaku na lvl 6 (všechny ostatní hrdiny na lvl 10 :)) a byl dost agresivní. Trefoval Q a hned jak měl cooldown, tak se hrabal buď pushnout linku a nebo pro gank. Jel ten "prý nejlepší" build se stackovanou movement speed a nulovým CD na Darkswarm. Takže dokázal i dobře trestat Lunaru, kterou čapnul jazykem, hodil swarm a ona mu pak nedokázala ani utýct, protože měl movement speed skoro jako ona :).
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dehaka me nevic pripomina diabla tim, ze spis chysta ty ganky pro ostatni, ale sam tolik nedela.

    burrow nebyl uplne kill na cooldown jak jsem predpokladal. dneska to zkusim sam, ale imo to hrajou lidi jak falstada/bw zbytecne passivne a spis by na to melo byt nahlizeny jako na illidanuv hunt. CD je up, aktivne cumim na mapu, kde udelam kill, protoze jinak sem uplne k hovnu.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zatim jsem jen stih vyzkouset novyho illidana a je super. povedlo se jim trefit ten mix, kdy je zabavnej, hrac co ho klika se citi mocne a elegantne, ale neni imba sam o sobe.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: a to říkáš z pozice sylvanas a nebo její obeti?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja sem tomu trosinku veril... ale fakt ne proste.. :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: coz sme vedeli dopredu :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak mind control je nejvic na picu ultimatka kterou tahle hra videla!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: dík :). On to je mor i na redditu - hodit celý text patche do vlákna. To ti pak upadne palec než nascrolluješ dolů. To tvoje ještě bylo ok, protože tam nebylo formátování. Kdyby tam ale byl např. odrážkový seznam, tak ten vytvoří odsazení, který udělá doslova nekonečnou délku :(
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: omlouvam se
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: uf, ještě že jsem toto neotveřel na mobilu. To prosím nedělat, to radši udělat nějaký pastebin nebo obrázek a ten nalinkovat.
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: taky ne ./
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a me to teda nejede..
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    Už to šlape pánové
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Aha, tak píšou, že se jim to nějak protáhlo. No stejně to zapnu nejdřív až v 9 večer, takže to bude už ok :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: měl by být, ráno byla maintenance. Ale pouštět to nebudu, musím letět do práce :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nevite nekdo patch uz je up?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak dnes premiéra - tři leaveři v jedný hře. To jsem zažil naposled v Dotě...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam