• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    tak jsem predevcirem chytnul takovou bullshit streak, ze se z toho uz nevyhrabu. cim vic clovek hraje, tim se vic zahrabava do sracek. asi to prestanu hrat a bude klid.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    That sports in esports…
    In Development – Auriel, Gul’dan, and more!
    https://www.youtube.com/watch?v=yU2WGor6p_0
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    afk detekce tam je. jenze afk debil neni uplny debil, cili kouka na film a kdyz je postavicka ziva, tak ji posle chcipnout ke zdi pod veze. kdyz se asi po x-te, co ho team reportne, vrati do hry misto bota, ktery hraje asi o 1000 % kvalitneji, souper uz utoci na core, tak vitezoslavne killne nekoho s low hp u coru a pak v bazi oslavuje dalsi z rady defeat her... tru story.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    a jak se tomu rika, kdyz takovy debily dostavas pravidelne celej vecer, takze te to demotne? BDSM?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: ja jen potreboval vyventilovat. Ani si nepamatuju zes to psal ty uprimne. Sere me ze tam neni nejaka afk autodetekce staci ze hrdina autoattackem parkrat hitne prichozi vlnu creepu a ma k dobru dalsi 2 minuty afkovani.

    Diky za chapave pokyvani hlavou :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    tohle je jinej syndrom. to je syndrom, ze ti to da curaka do teamu :D ale to proste obcas dostane kazdej. rozdil je v tom, ze spousta lidi se z toho sesype a prestane hrat. nebo jim to za ty nervy nestoji. whatever. ale neni to duvod, ze nestoupaji. nestoupas ze 2 duvodu. bud na to nemas skill nebo trpelivost. mam na battlenetu prumerny hrace co jsou grandmaster stejne tak ve favorites na twitchi. je to proste porad hlavne o tom, ze to proste hrajou. je to podobny jak legenda v hearthstone. eventuelne dostanes i lucky streak a soupne te to tam.

    tim nerikam, ze to je nejak prijemny mit v teamu tyhle picuse, moji spoluhraci vi, jak strasne me to vytilti kdyz mame v draftu afk nebo retarda a je to autolose. ale chce to trochu nadhled. to ze jednu hru takhle projedes z dlouhodobyho hlediska nic neznamena. jindy se to stane enemy a ty to zaradis do kolonky roflstomp fail matchmaking.

    odpovidam ciste, protoze narazis na muj prispevek. jinak bych se nad tim pousmal, chapave pokyval hlavou a nevyjadroval se ;)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    a zase dalsi hra, kde 5. clovek v picku afk randomne malfuriona, po 1 minute afk ve hre ho posle tesne za 1. linii brany, da hold a je afk po zbytek hry. V 8. minute mel 1331 siege damage 0 heal, pak se pushla lajna dal a jeho to kicklo pro afk. Do toho valla point a click po narozeni a zustat na mountovi afk uprostred mapy.

    Jakze se jmenoval ten syndrom?

    Timto na hots zase na delsi dobu seru a du hrat hledani min a solitaire.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Heroes of the Storm on Twitter: "The minions of hell grow stronger… https://t.co/Urrb8F6CMi"
    https://twitter.com/BlizzHeroes/status/748562199468072960/photo/1
    KORAL
    KORAL --- ---
    REFLEX: Já jsem si to myslkel taky, ale když neprohráváš tak dostáváš víc. Já se ted z\a výhtu pohybuji na 220 a za prohru na 190 ...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Docela nefer ze za prohru je dolu 200 a za vyhru je 170, chapu, ze to dela podle skillu hracu, ale i tak :D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: ja sem prestal hrat veskery competetive hry (lol, hots, wot) a je mi blaze, nerozčiluju se a je to fakt super... ikdyz je fakt, ze ze všech tehle her sem se nejmíň rozciloval prave u hots :-)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    presne tak, jeste kdyz slozite i nejaky combo jako diablo + jaina nebo johanna + azmodan :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    REFLEX: Já když jsem rankedy hrával solo, taky se mi nedařilo. Pak jsem začal hrát s lidma s kterýma kombinujeme duo tak aby se doplnovalo a najednou to začalo padat.
    Ten člověk navíc se kterým složíš kombinaci udělá hodně ....
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    BARTUC: tak to kazdopadne, vsichni hrajou jak lamy, ja jsem skillorz1

    Ale uz jsem se naucil nerozcilovat a hned se mi hraje lip :]
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: levy ruce :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Dobra prace s match makingem, asi 12 proher v rade :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    zajimavejsi to bude casem, zatim tam pousti vsechno, ale pak tam bude docela tlacenka na tech top 500 hracu na serveru a spatnej streak ztama vystreli asi kohokoliv hned
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    to je v pohode

    koukal jsem vcera na boba a mewnfareze a oba dropli z grandmasteru do masteru a pak na rank 1 nekam do pulky

    vtipny bylo u mewna koukat, ze banuje, tudiz ma nejvyssi bliz mmr a byl tam na r1 tusim jedinej co nebyl grandmaster :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    REFLEX: dobry tak uz jsem demotnul na G5 :DD
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    to je typicky. vsechny prohry jsou, kdyz jsme v tymu meli retarda nebo afk/bota. vsechny vyhry jsou, kdyz retarda meli protihraci. vyrovnanych her je minimum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam