• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: ma op passivku, ktera bude porad relevantni no
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Já už jsem Li Ming znechucenej, v rankedu se buď banuje nebo je v každý hře, v Quick Game mi to přijde taky a když ji nemáme, většinou se to dost projeví, přijde mi fakt OP, ale taky já jsem noob a možná je jenom jednoduchá na hraní.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jeste me napada raynor, hlavne pokud jsi predtim hral treba lolko a chapes jak se hraje ad carry, tak raynor je super. beru si ho strasne rad treba proti double tank teamum a nebo kdyz potrebuju ne squishy postavu treba proti tracer
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: ja bych doporucil li-ming co nechces :) pak uz je to tak nejak jedno, vsichni jsou v pohode.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Jak to tak vidim, nebudu tim pádem brát ani jedno:-D Spíš by mě tim pádem zajímalo, na takový to domácí šudlání, co bys doporučil za ranged assasina, nějakýho mage ideálně ? Li Ming nechci, Kela mám. No možná nakonec stejně picku toho Guldana, for fun proč ne
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: guldan je takovej hero pro fanboye guldana z wowka. hrajes ho protoze te bavi. nema nejak smysl pickovat oproti jinym magum co nabidnou krome dmg jeste treba escape nebo stun.

    medivh je hero, kterej ma strasne vysokej skill ceiling. pokud si k nemu prectes par guides, zkouknes nejaky videa, jak ho hraji profici a nahrajes s nim bambilion her, tak budes godlike medivh, kteryho si kazdej zapamatuje. pokud to spis vidis jen na takovy domaci sudlani, tak budes tahnout team ke dnu. je to podobna postava jako treba lost vikings nebo abathur, pokud je to tvuj main a mas to nahrany tak se to da jinak ruce pryc.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    DWAY:
    ELEMENT_LEAD: Rozhoduju se mezi koupi Guldana a Medivha, nemám zkušenost ani s jednim. Co by ste brali vy ?
    Jinak začal jsem taky s Butcherem a aspoň mně teď hodně baví
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    DWAY: docela ujde, pokud si umis hlidat kde stojis, protoze nema vetsinu hry escape. spis je to ale takovej plebstomper
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hmm tak sem dostal Guldana. Je dobry?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    LEDOFREDO: takova hra je tak 1 z 10 a to hlavne v QM v HL mi to prijde vzdy vyrovnane
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    to musela byt obr zabava pro oba tymy .. HoTS in a nutshell
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    REFLEX: to vypada na vyrovnanou hru ^^
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    zase jeden carry odeme a zadny mvp :D

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jeden z tech pripadu kdy clovek owni a neni MVP ;]
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    GEORGE175: jj ja jsem si ho vzal jen tak ze srandy nehral jsem ho snad od doby co vysel a koukal jsem, ze je celej predelanej. ani nevim, co ted delaji ty masicka, ale prekvapilo me, ze jich muzes mit 125 :)
    GEORGE175
    GEORGE175 --- ---
    ELEMENT_LEAD: butcher je ted dost op reznik
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    REFLEX: Jo taky tomu někdy úplně nerozumim, ale vlastně jsem si na to už docela zvykl a nevadí mi to:-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    To mvp je hloupe hraju poprvé leorica nic neudělám a jsem MVP.

    Hraju nejvíc husté, dmg, siege a xp nejvíc ze všech, jedna smrt a jen o jeden kill min nez MVP
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ooo poprve a zrovna s butcherem :D potato quality je kvuli streamu

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    In Development: Samuro and more!
    https://www.youtube.com/watch?v=HuA_9E_JoxU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam