• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    tak jsem tomu dal po case sanci a z 10 her jsem sice byl 4x mvp, ale 2 vyhry a 8 porazek a z v uvodniho goldu uz zase pomalu padam do bronzu. tak na to zas kaslu, protoze nervy mam jen jedny. me prijde, ze snad neni mozny se v tom ranku posunout nahoru. nerikam, ze jsem kdovijakej hrac, ale vetsinou ten tym spis tahnu nahoru nebo to alespon nekazim a stejne se to vzdycky dojebe. kdyz hraju s kamosem, tak ve dvou uz to vetsinou zvladnem zvratit a mame takhle pozitivni bilance, ale kdyz hraju sam, tak mi prijde, ze clovek musi mit snad zaplacenou nejakou premiovou verzi, aby mu to nalosovalo hrace, ktery nejsou uplny kopyta.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no ono to moc prekvapeni neni. Na blizzconu taky rikali ze bude silny.

    Kazdopadne, dnesni solo: full tank build nic moc. Hybrid tank build sem nestih vyzkouset poradne, bo sme to polozili hned. A twinblades assassin to reze jako krava. V kombinaci s chargem a stunem to je masakr.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    tak honem kupujte a hrajte, jak ho slevi na 10k, tak ho nerfnou.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LEDOFREDO: myslim ze nas ceka velky prekvapeni a bude brutalne OP :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    co sem videl na ptr tak vypadal brutalne op, tak sem zvedavej na real
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    tak mam pres 60k minci, to pujde rychle :p
    DWAY
    DWAY --- ---
    nebyl cas ztracet cas :-D

    DWAY
    DWAY --- ---
    MPEGYNA: yop, chystam se na to. Musim zlanarit kamose. No moje casualeni je tak jednou za mesic kdyz se prave slezem protoze me to nebavi hrat samotneho :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    DWAY: za tyden zacina ta akce http://eu.battle.net/heroes/en/blog/20327397 a ten mesicni stimpack tam ma imho nejvetsi hodnotu, pac i pri casualeni to znamena hodne goldu navic.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: k te pevnosti (a funguje to pry i na uz znicene) musis s ragem dojit a ten range na to je pry hodne kratkej.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WOTAR: tak pro me je Varian proste srdcovka. Sem rad, ze sem neutratil ty nafarmene goldy z meho casualeni :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    DWAY: Já teda pošetřim hlavně na Ragnarose, Variana asi nechám plavat, akorát na něj budu nadávat:-D

    JANDOS: Tak ta nepohyblivost je tam aspoň v tom kdy se nasumoníš místo forty
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Me prekvapilo, ze Ragnaros se normalne muze pohybovat. Sem cekal neco jako Abathur :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Varian bude brutalne OP nez ho nerfnou :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: lol, my thoughts exactly :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    to snad udelam i na smurfovi :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: kde je vic info o tech 5 hrdinech a stimpacku?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    5 hrdinu a 30 dni stimpack, to musi bejt blizzard asi celkem zoufalej ohledne hotsu :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    New Heroes and More Announced at BlizzCon 2016!
    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/20327398

    oooo ano :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam