• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ja teda zasadne neprepickuju a vybiram az na posledni chvili, cim bych tak nejlip prispel. ale jsem ochotnej hrat klidne lili, kterou skoro neznam a pred matchem hledam build na webu. a dokonce s podobnyma volbama nebyvam nejslabsim clankem tymu :P
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Jo bohužel tyhle jungle ligy jsou dost loterie. Většinou už při picku poznám, jestli je to dobrý nebo špatný, když se domluvíme kdo co bude hrát a lidi nějak respektujou přání ostatních, vypadá to dobře. Když si někdo za každou cenu protlačí Guldana nebo Medivha (z pravidla přepne na poslední chvíli), už člověk většinou tuší, že to nedopadne dobře:-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: tak me to po rozlosovavackach, ktery byly srovnatelne hrozny jako v lize predtim, hodilo o stupinek vys a zlakalo me to na par dalsich her, kteryma jsem klesl zase tam, kde jsem v predchozi lize skoncil. ale vysvetlovat lidem soak, cekani na lvl 10, nehrnout se do 3 vs 5, ze mercs nejsou uber alles a jiny strategie je zbytecny, kdyz si nechcou nechat poradit. jedina sance je snazit se neumirat, delat vsechno pro to, aby clovek zustal ve hre a doufat v zazrak. obcas se zadari.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: jo taky jsem v jungle lize, silver III tušim. Je pravda, že je to víc nasírací, když se v týmu najde nějakej debil, co se uráží a pak to trolí nebo flamuje. Já naštěstí nemám nějaký extra ambice stoupat výš, tak zůstávám kde sem a dál to neřešim. Ikdyž jsem měl mnohem lepší placement matches než předtim, hodilo mě to do úplně stejný ligy, takže se mi nějak nechce snažit:-D Blbý je, že jak je HoTS mnohem týmovější než ostatní moba, nikdy to nepotaháš sám i kdybys byl sebelepší. Tim nechci řikat, že nedělám chyby, ale někdy ty lidi hrajou fakt jak na drogách a když jim to celej tým vytkne, většinou napíšou nějakou nadávku rusky...:-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    jinak asi to nejakej matchmaking dlabe. minulej tyden v brawlu jsem mel typa, kterej si vzal medivha a byl celou dobu v raven forme. az jsem mu po deseti minutach, kdy nas masakrovali napsal, ze si priste nema vybirat nekoho, koho vubec neumi, tak mi hodil tesne pred mou smrti stit, aby asi dokazal, ze umi mackat taky jiny tlacitka a abych nebrblal. ale v brawlu je clovek stastnej, kdyz uz to ma za sebou, potkat to v normalni hre, tak minimalne tyden nehraju.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: ja ranked zatim taky nehral a minulou sezonu jsem si dal jen rozlosovaci matche na mounta a umisteni. jinak minulou sezonu bylo ranked v jungle lize (silver) mnohem horsi a zazitek nez jakykoliv QM, ktery az na obcasny haluze jsou vyrovnany.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: To bych taky rád dementoval, skoro každou hru v QM nebo Unranked to hodí nějakýho úplnýho nooba, kterej většinou vůbec neví, co dělá. Při troše štěstí je jeden na obou stranách. Člověk by čekal, že matchmaking bude lepší, když maj z čeho vybírat, ale tipoval bych, že to dělaj schválně, aby se noví hráči "začlenili" a naučili, čimž akorát deptaj ty starý - no Blizz politika toho, aby si každej zahrál... Rankedy jsem od tý doby nezkoušel, levlil jsem nový hrdiny, ale asi tam pudu, třeba to tam bude lepší
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: tim chcou naznacit, ze mi to nehazi do party novacky nebo lidi co hrajou malo? nevsiml jsem si.
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: To by bylo, kdyby nebyl zadnej rating system.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LEDOFREDO: jeden by rek, ze ta zavislost bude naopak co :))
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kdyby nekoho zajimalo proc jsou fronty na QM najednou 300 sekund

    Hi all,
    Thanks for all of your reports. We’ve confirmed that Quick Match queue times are lasting longer than we’d like in Europe, and after some investigation, have found that Heroes 2.0 has brought in so many players that our matchmaking process is having difficulty making games fast enough to keep up. We’re working as fast as we can to resolve this, but in the meantime, you will likely get into a match more quickly by queuing for other game modes, like Unranked or Hero League.
    Thanks for your patience!
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    RMUTT: Nováček ne, ale klidně si zahrajem:-) Využil Nyxího Discordu https://discordapp.com/invite/y5c6fSS a případně na nástěnce jsou battletagy většiny
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Ahoj, je tu ještě někdo totální nováček jako já? Že bychom mohli občas potrénénovat spolu?
    Nachytal jsem se na ty skiny pro Overwatch a nějak se od týhle hry nemůžu odtrhnout :)
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    No já třeba mam Blackheart Bay rád a i jako docela úspěšnou mapu, ale je celkem atypická...

    Nicméně souhlas, že takováhle informace by měla být veřejná a zřejmá.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    btw v rotaci 2.0 je ted jenom 6 map aby to nebylo "overwhelming" pro novy hrace.

    Braxis Holdout
    Cursed Hollow
    Infernal Shrines
    Hanamura
    Sky Temple
    Towers of Doom

    Tohle nikdy nikde jasne nereknou. Pro me osobne tam nejsou moje 2 nejoblibenejsi mapy ale na druhou stranu nemusim hrat Blackheart Bay :)
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    Já bych řekl, že to není úplně na škodu, že ty hry jsou kratší, ne? Je to holt jiná mapa, tak se tam budou hrát trochu jiný panáčci nebo kompozice, to může tu hru jedině ozvláštnit imho.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    JANDOS: podle me pocet tech zivotu zvysi v dalsim patchi. ty hry jsou sotva na 15 minut.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Na ty hanamure sem snad jeste nemel hru s levelem 20. Me prijde ze push compy sou tam hrozne silny staci dat jeden keep a uz to strili za 2 ze 7 zivotu, obvykle to konci dost rychle
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    TRIPLT: Koupis si to za 100 gems. Pri prechodu na HOTS 2.0 jsi dostal 1000 gems + 100 gems jako "darek" s doporucenim si koupit jeden z techto 4 bundlu. Tak si to preber :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Pockat pockat... tak koupit, nebo to clovek dostane zdarma? :O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam