• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    v HL musis uhrat platinu, v TL staci placementy (protoze basic mount je uz za bronze)
    na lepsiho psa (ten obrnenejsi) musis uhrat mastera v HL nebo TL
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    FURRYK: jako pokazde staci odehrat jen placementy v TL a mounta dostanes i kdybys byl bronze.
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    peknej pejsek :-)
    co je třeba? stačí odehrát placementy nebo je třeba uhrát nějaký výsledek?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: treba jo, zacala myslim dneska :p
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak to asi nestihnu :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Mount za season 2 2017

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    a nechápu proč jsou venku z rotace piráti...
    SONIC
    SONIC --- ---
    safra to sem jedinej koho bavi payload? pretlacovani je dobry :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MALARKI: Ne, nejhorsi mapa ve hre. A to na ni celkem vyhravam kdyz lidi pochopej ze jde o to hlavne pushnout forty a auticka nazacatku muzes uplne ignorovat. Jak neco pushnes tak uz snowball a minimum sance na comeback. Kampy uplne dementni a v podstate tam musis mit nekoho s bribe. Plus behani s autickama je to nejhorsi co sem v MOBE videl. Nastesti uz je vetsi map pool

    MPEGYNA: Dvoulajnovy mapy sou jinak v pohode
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MPEGYNA: Na tuhle mapu doporucuju Brightwinga, ktery je global (ostatni globalove jsou taky super) a muze vykradat ty medic campy pomoci Bribe talentu, a to i souperum. Heal z toho je velmi znacny.

    A jeste toho Samura, ktery zas muze vykradat ty turret campy. Je to semi-stealth, takze neni problem pozdrzet nepratelske auticko po dost dlouhou dobu, nez dojde zbytek tymu. Ona ta turreta vypada zbytecne, ale kdyz ji postavis na to auticko, tak si ji v zapalu boje malokdo vsima a dokaze nasazet peknych par stovek dmg.

    Pokud se tymu podari pushnout nejaka forta, tak uz je napul vyhrano. A pokud ma nepritel ve hre dve auticka, tak staci jako cely tym pushovat nejakou dalsi fortu. Nepritel pak nema na vyber a musi branit. Pokud nebrani a chce tlacit, tak je drzis na mrtvem bode se Samurem. Padle nepratelske forty znamenaji talent navic a s nim uz je snadne nepritele porazit. Ta mapa ma fakt jednoduchou mechaniku a je to sileny snowball. Staci par jednoduchych triku na zacatku a hned budes mit pres 80% winrate jako ja. Hodne stesti.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ... jako kazda dvoulajnova. ale navic jsou tu auticka a kempy naprd.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    hovnomura je dementni mapa.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MALARKI: zkus na ni vzit Samura. ten je pro hanamuru jako stvoreny.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MALARKI: nemam s ni problem. za poslednich 30dni mam na ni v ranked 84% winrate. co te na ni tak sere?
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    baví někoho ta honimůra? já mám chuť leavnout, jen co mi to ukáže logo tý blbosti.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    WOTAR: tak to mas naopak ako ja, taktiku mapy zmaknes hned, ale buildy su problem. jednak kazdym patchom prichadzaju zmeny, ci uz drobne alebo komplet rework.
    hlavny problem buildov je dostat z nich max. vsimol som si u vsetkych ludi s ktorymi hrajem castejsie, ze hraju jeden a ten isty build stale dookola nezavisle od okolnosti. jasne, vela talentov je "must have" ale vela talentov je totalne situacnych ale mozu rozhodnut. ked hrajem hrdinu ktoreho mam na lvl30 aj tak sa stale zamyslim pri vybere talentu ako mi pomoze ovplyv nedostatky vlastne / teamove pripadne exploitnut enemy weakness. rovnako je nutne pocas hry sledovat talenty spoluhracov / superov a na zaklade toho prisposobit tvoju hru a tvoje talenty. a to je hrozne narocne.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Já vždycky, když jsem doma, ale přes týden většinou neni čas, o víkendu bych dal určitě, napíšu tam:)


    TURNPIKE: Buildy nejsou problém, ty celkem mám zmáknutý, spíš taktika map, nejlíp se to učí za chodu. V QM taky nemám problém s kravinama
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    WOTAR: hrame to vylozene pre zabavu, takze tam vacsinou drzim hubu ohladom chujovin co ludia robia, maximalne sa snazim poradit s buildom.
    ale ked sa chces ucit, zvladnes to v poho aj sam :) najlepsie analyzou vlastnych chyb, chyb vlastneho teamu a taktiku map / zloznia teamu. lebo si to mozes pozriet niekde na utube ako napr grubbyho analyzy ktore su moc super https://www.youtube.com/watch?v=runKUJCDAas
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ja sem na discordu porad, ale hots tam nikdo moc neresi :) Klidne nekdy napiste do ty hots mistnosti
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    TURNPIKE:
    CUZMAN: Je mi popravdě jedno, jestli QM nebo Team League, spíš team co to umí a může naučit co kde dělat a nedělat, já hraju vlastně tak intuitivně, samozřejmě něco jsem pochytil, ale dost mi určitě uniká.
    Komunikovali bychom přes Nyx Discord
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam