• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ELEMENT_LEAD: souhlas, pro staromilce je velkej problem, kdyz vznesenyho a nekoncicima valkama zjizvenyho Zeratula obiha pubescentni Tracer se svoji trapnou pistolkou a neverending teleportem :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    TRILOBYTE: rek bych ze tam nejde az tak o skill level jako o to, ze pro spoustu lidi jsou hrdinove ze starcraftu nebo warcraftu dost ikonicti a kdyz vedle nich maji o dost mladsi hrdiny z overwatche, tak jim to prijde nepatricny, jakoze si ty rychlokvasky nezaslouzi bojovat po boku treba arthase nebo zeratula. tak to aspon chapu ja.

    navic se to kombinuje s presahem do mechanik, protoze ow hrdinove jsou vydani az s dost pozdnim datem, takze uz se tam promitne i nejakej power/mobility creep, kdy tihle benjaminci jsou uplne nekde jinde kdyz se to srovna s nejakyma hrdinama, ktery nadesignovali nekdy v alfe a od ty doby se na ne moc nesahlo.

    ja puvodne jsem tam ow hrdiny nechtel a prislo mi nepatricny je tam mit, ale nejak jsem se s tim uz vyrovnal a dost k tomu pomohlo, ze ten overwatch hraju. nicmene treba takova tracer je (nebo byla) stejne otravna jako v ow, nebo jeste hur (:
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    MPEGYNA: Tyjo, me se zrovna ow heraci dost libej. Prinasej par novejch a zajimavejch mechanik. Ale fakt je, ze to nehraju na zadnym pro levlu.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: hots hraci obecne ow hrdiny nemusi. bohuzel bude hur. pribude daily na hry s ow heroes.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me teda serou s tim Overwatchem, jako 2-3 hrdiny proc ne pro zpestreni, ale tohleto..

    // mozna mi to vadi protoze sem v OW nedohral ani tutorial a vypnul sem to :)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    ELEMENT_LEAD: no ja ti nevim. cekaci casy na hru jsou cimdal nizsi.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Ok no tak jsem Kel Thuzada hrál trochu víc a ten nerf si zaslouží:-) Ale jsem rád, že už začali topit, v tomhle počasí bych ho bez toho nehrál a bral radši Ragnarose
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    daed gaem (:
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jak na tom vubec hotsy jsou ? prijde mi ze po hype 2.0 uz to zase nikdo nehraje z meho okoli, ale to nemusi byt vypovidajici .. ja si dam tak 3, 4 QM z povinnosti za tyden
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Ana vypada luxusne teda...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: tak urcite je meh. tento tyden ho nerfujou.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    WTF, kdo v TL banuje ChoGalla?
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Tak z toho twitch prime (kvůli october brawlu) a legendary boosteru za něj mi padnul KelThusad, hrál jsem zatim jednou a je to takový meh... máte někdo zkušenost?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ana Spotlight – Heroes of the Storm
    https://www.youtube.com/watch?v=V6cWYGTYFXQ
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    za 6 dni konci sezona. potreboval bych jeste nejaky TL na mounta.
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    JANDOS: Vypada jako takova vice control chromie (takze asi min dmg)... puvodne jsem ho chtel koupit z mista ale mam takovy pocit ze bych asi vytekl kdyz uz ted nervim z genjiho a tracer taky potkavam casteji :-D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Kel’Thuzad Spotlight – Heroes of the Storm
    https://www.youtube.com/watch?v=Uv35ukl8c-w
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    aha psal jandos dole..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Mel by to byt KT podle tohohle starsiho leaku... Stukov (SC), Garrosh (WC), Kel Thuzad (WC), Firebat (SC), Anna (OW), Junkrat (OW), and apparently something special planned for Alexstrasza (WC).
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: tjn. ale Kel'Thuzad je jen minion Lich Kinga :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam