• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA:
    JANDOS: Jasně vim jak někoho reportnout a ty flamy mě zase tak nevadí, protože se do něj většinou všichni pustí - blbý je že s tim flamem jde z pravidla ruku v ruce špatná hra.
    Máte ale recht, budu grindit asi Probiuse. Hrál jsem hodně třeba Variana, ale s tim člověk sám nepropushuje
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: reportnout pro abusive chat a je klid. pak na konci matche, jak je tabulka se statistikama, tak pravym kliknout na ozubeny kolecko u kretena a vybrat "open whisper" nebo tak nejak. manikovi nic nepsat, staci mit otevrenej ten whisper a kdyz kliknes mysi do okynka chatu, tak ti to ukaze otevreny whispery a jakmile bude kreten "in game", tak muzes znovu do fronty a uz ho nepotkas. dokud je "available", tak je nebezpeci, ze s nim skoncis zase v tymu. praktikuju i v qm, kde dostanes jakykoliv jelita...
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    od toho to tam je, jakykoli moudra bronze hracu stejne nepotrebujes slyset
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: pokud ses citlivej tak mute a jedem.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    STAROJDA: Tady jsem začal zase aktivněji po nějaké době hrát, ale nevim jestli mám na to si udělat zase placementy v HL. Jak jsem skončil naposled v bronzu, tak to hází hrozný spoluhráče co z pravidla ještě flamujou (ty nejhorší samozřejmě píšou, že ostatní jsou noobs a report, jak v lolku bohužel, akorát jich je vždycky míň). Dal jsem jeden match a hned mi to zkazilo večer, z tý hry potom nemám vůbec požitek:-D
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    XSOFT: neni to tezke. defacto musis vycistit "jen" 25 vln. do levelu 20 je to cca 20 minut, takze staci vycistit aspon jednu vlnu kazdych 50 vterin. na mensich mapach typu Tomb of Spider Queen to jde fakt rychle. pak mas splneny quest instantne a zacina rodeo :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT: to hrajes asi spatne, se mi to malokdy nepodari. :) jinak kdyz jsi tak daleko od tohoto splnit, je lepsi na 20 upgrade gargantuana.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MPEGYNA: "kdyz", vetsinou mam tak 100 .. ale 175 ne.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    MPEGYNA: přesně :) A takový Valla lvl 20 s hatred buildem je taky luxus
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    STAROJDA: jeho potencial je op az po lvl 20, kdyz splni Vile Infection.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    MPEGYNA: rozhodně je zajímavější - ale to mám pocit u všech hrdinů, co jsem po návratu zkoušel. Dali do těch talentů víc hloubky. Každopádně u Nazeeba je super to cinkání za questové kousání pavoučků :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    STAROJDA: nazeebo je lepsi nez byval.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jen hlásím, že už jsem to rozjel a Nazeebo je pořád stejnej master jako býval :) i s jinýma talentama...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tyjo a Valla je teda na hlavu překopaná. Vypadá to pěkně a plně chápu důvody. Ty jsem postřehl i při tom mírném sledování dění:
    - posílení AA
    - rozšíření spellshieldů
    - plno talent questů
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kruci těch hrdinů je mrtě... To asi nenastuduju najednou :D Budu se učit za pochodu no. A brawl vypadá zajímavě.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Spousta novych hrdinu, nektery z nich maji novy mechaniky (jako chyceni dvou enemy k sobe), nebo Junkrat s projektilama. Par stavajicim komplet prekopali buildy. Par map novych Hanamura neni, je Hanamura 2.

    A tuna beden s tunou kosmetickyho sajrajtu, nektery moc pekny.

    Brawl uz v te dobe byl? Takze asi tak.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Ahoj lidi. Nevím po jaké době (1,5 roku?) se zkusím vrátit k HotS. Poslední co jsem zažil bylo asi zavedení Tracer. Obecně jsem sledoval vývoj (trochu) - nové postavy a tak. Ale co mi naprosto uniklo byly změny gameplay, mapy, meta.

    Šlo by nějak stručně říct, co se za tu dobu zásadního změnilo? Přežila moje oblíbená Valla? :D
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MPEGYNA: samozrejme, ze to neni smerodatne. ale driv si musel na lvl 10 odehrat nekolik desitek her + dat 10k goldu, coz zabralo taky desitky her. to stalo mraky casu u jednoho jedineho hera. a s tim souvisi, ze uz ho aspon znas a umis ovladat. dneska muze mit takovy skin kazdy hned.

    ty placene veci byly ve hre taky hodne raritni a ted je muze mit kazdy hned. bedna mi padne snad pomalu kazde 2-3 hry
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MPEGYNA: yeap, muj mount staval 35E, pak ho zlevnili docasne na 15E. No, mam ho (za prachy), ale kdyz to ted muze padnout kazdymu, tak kde je kouzlo.

    Jako, vcera jsem prodluzoval (za prachy) stimpack. Tak mi dali toho nexusovyho tyranosaura (asi jedinej, co se neda tahat z beden). No ... no proste rare uz neni rare. A je to skoda.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    TRAZE: nj. ne kazdy muze hrat 5man. kdo hraje sam, tak je to bez stimpacku bida a utrpeni.

    tak treba ta jaina bude zase nekdy n a jare v lootboxech. 2.0 jeste neni ani rok.

    to jakoze driv, kdo mel master skin nebo jinej skin za penize byl profik a nemohl hrat hur jak bot? a dnes player level zarucuje kvalitniho hrace?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MPEGYNA: no je fakt, ze ti co zacali hrat od 2.0 asi vsechno jeste nemaji. nicmene na svych cca 20 pouzivanych hrdinu mam snad od kazdeho legendary skinu neco. kazdou bednu rotuju, dokud z ni nepadne neco hodnotneho a stejne mi zbyva pres 30k goldu. bez stimpacku (TL s 5 lidma dava snad takovy bonus jako stimpack)

    s temi sezonnimi skiny/mounty jsem to myslel tak, ze by bylo atraktivnejsi, kdyby byla nejaka sance, aby padly z lootboxu a pritom nebyly v shopu. treba jako Lunar Jaina nekdy z roku 2016, kterou jsem od te doby snad u nikoho nevidel.

    ted maji i noobove s hrdinama na nizkych levelech drivejsi master skiny a zkratka uz to neni nic neobycejneho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam