• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    hlavni je mit dobry slozeni grupy. v solo q, kde ti lidi jedou KT, KTZ, jainy a podobny orezavatka je maximum vychcipat pred dverma k bossovi. kdezto varian, zarya, lucio, sonya a mysilim valla(?) to daji celkem na pohodu bez smrti, navic kdyz ty lidi umi ty hrdiny hrat, tak je to opravdu brnkacka.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOTAR: boss nas vzdycky rychle zpracoval. lidi si totiz nikdy neusetri ty bonusy, co muzes nasbirat. ale je to ted vetsi zabava. predtim to slo projet s Illidanem vylozene na solo. 7 pokusu a uz to kaslu :D
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    WOTAR: Do druhy pulky toho konecnyho bosse...jinak pokusu asi 9 na solo q a nic... jinak nez v parte to nema smysp imho
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    TRAZE: Akorát z těch pokusů nejsou žádný expy skoro, tak nějak mě po pár pokusech opustila motivace:) Kam ste se dostali nejdál?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MPEGYNA: konecne je to nejaka vyzva. zatim 4 pokusy a nic.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    drsnej brawl. s beznym pugem to snad ani nejde vyhrat.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Buff Lili je super. Po mém slavném návratu mě mrzelo, že je oslabená. Mezitím jsem si musel rozjet Auriel (ta mě baví) a moc nechápu její nerf. Zas tak silná mi nepřišla.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: lul dmg lili, ta se nepocita. jinak rework hammera se mi papirove moc nelibi. E dostalo naprosto trapnou abilitu a celkove ho rvou do toho, aby ho hral kazdej vyhradne v siege modu, jak to dela kazda lama.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Developer Insights: Double Support Team Compositions
    http://us.battle.net/...blog/21273600/developer-insights-double-support-team-compositions-11-27-2017

    Plus zitra k tomu bude asi 2 hodinove Q&A
    DWAY
    DWAY --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no kdyz naposledy rikali, ze na redditu nemuzou udelat shitstorm, tak EA droply akcie o $10 :-D

    Ale na druhou stranu pochybuju, ze bude stejny problem jen kvuli class ballance :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Tak změna je život, nepřijde mi špatný, jakym směrem to jde. Na druhé straně pro ty, co hrají hlavně support to může být vnímáno negativně, ty změny mi přijdou směrem že to tu roli zužuje čistě na tu support část a pak zbývá jen CC, ale možná to zbytečně zobecňuju. Rehgara možná vyměnim za Lili, nerf jsem čekal, v Grubyho tier listu byl dlouho ve first ban/fist pick
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WOTAR: Nejzasadnejsi je asi Rehgar kterymu sebrali Ligtning Bond a Malf, kterymu sebrali Moonburn coz byly nejsilnejsi talenty. Obecne jim berou waveclear. Osobne se me double support meta libila, byly delsi fighty.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Já tam zase tak extrémní nerfy nevidim, až třeba na vyjjímku Brightwinga. Všeobecně všem supportům (MPEGYNA:i Lili) srazili o trochu attack dmg a dmg ofenzivních abilit, taky jim každýmu o něco sundali health. Nebo přijde vám to taky tak významný? Mně se spíš třeba líbí rework Sgt. Hammera
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: 5 lidi nemuze udelat shitstorm.. spis takova kakaova prehanka :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: vsichni supporti ne. Lili buffnuli :D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    VSICHNI supporti nerf :D Nekteri jako prase. Na foru a redditu uz slusnej shitstorm

    http://us.battle.net/...21273597/heroes-of-the-storm-balance-patch-notes-november-29-2017-11-27-2017
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak co, jakej je váš rekord? ;)



    Kontext:
    Tempo Storm trying to beat Escape from Braxis world record : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/...softhestorm/comments/7flbba/tempo_storm_trying_to_beat_escape_from_braxis/
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    TRAZE: no to jen potvrzujes, co jsem napsal.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    MPEGYNA: tomu se rika nervy na pochodu, jelikoz jakakoliv sebemensi chyba kohokoliv z tymu znamena v tom case 22 minut prohru. jinak je to TL nekde ve vyssi platine.

    se Samurem mam pres 420 her v rankedu s winrate 65%, takze presne vim co a proti komu si muzu dovolit. tohle bylo proste na jistotu jakou celou hru. byly to zkratka masla :D


    parkrat se mi postestilo hrat proti GM/M tymu, a to vypadalo uplne jinak. tezce nas rozslapali :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    TRAZE: co to je za clown fiestu? kdyby to byl fight lidi, co to hrajou vazne, tak johana nehoni genjiho a thrall necuci v lajne, dokud nekdo z teamu nechcipne. to bylo od zactaku 4 na 5. navic solo support lucio. kdyby to bylo ferovych 5 na 5 bez clown fiesty, takovy veletoce nedas, jelikoz po diablove chargi by guldan nechcipl a vsechny dpska nepratel by te focusnuli, jakmile bys nahodil bladestorm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam