• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WOTAR: Momentalne jsem se vratil k dote a hots zapinam minimalne, ale kdyby byl zajem hrat organizovane tak bych o tom uvazoval.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Nechcete zase zkusit složit nějaký tým pro Team League? Že bychom se třeba scházeli ve čtvrtek večer nebo prostě kdy by se to všem hodilo a hráli. Hraju teď docela dost, ale mít s kym, bavilo by mě to víc. Jinak jsem teda noob, ale myslim, že tu nikdo nejsme nijak extra ne? Jandos mi přišel nejzkušenější s těch, se kterýma jsem odsud hrál:) V HL jsem teď v silver 3, ale v zásadě dělám vždycky jenom placementy (který mimochodem stále nechápu, minule jsem vyhrál 8 her z 10 a hodilo mě to do bronze 1 a teď jsem vyhrál 3 hry z 10 a hodilo mě to do silveru...).
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ELEMENT_LEAD: toho musi nerfnout tak 3x :) zni to silene OP
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    TRAZE: ale ne :D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Hanamura Temple Update
    https://www.youtube.com/watch?v=48Xyjr5kCQk


    Hanamura znovu na scene.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    JANDOS: A v tý době člověk i používal polymorph na creepy:D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CARB6N: Arise my champion! Tu jsem zabil snad 1000x
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Zaslouženej nerf Raynora
    "Developer Comment: Raynor’s pepper is bringing a bit too much salt" :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    RIP orbital BFG, RIP malf Iceblock
    Heroes of the Storm Patch Notes – July 25, 2018 - Heroes of the Storm
    https://heroesofthestorm.com/...log/21971413/heroes-of-the-storm-patch-notes-july-25-2018-2018-7-25/
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    CARB6N: Nj tak já už se v QM nehroutim skoro z žádný kompozice, protože je velká šance, že soupeř taky bude mít v team totální neumětely a vyhrajete teoreticky nevyhratelnou hru, QM už beru fakt spíš jak brawl:-D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WOTAR: Já to mam přesně obráceně. Jsem s nim v pohodě v unranked. V QM mi to teď přijde trochu jako peklíčko. Včera 4/4 QM byli proti tank+Sonya/Varian/Artanis s tim, že my jsme měli jen tanka. Ten Alarak je hroznej magnet na bruisery, a když to ten váš tank nehraje úplně dobře, tak je to hrozně depresivní.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    CARB6N: Mě Alarak ze začátku taky nešel, ale teď si ho i v QM zahraju rád, teda spíš většinou jenom tam. Jeho playstyle bych popsal jako "nejlepší obrana je útok", většina těch abilit tě chrání jenom při agresivnim hraní (pokud nejedeš ten poke build, ale ten mi nepřijde moc dobrej).
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MPEGYNA: Co na to teď koukám, tak Alarak je v QM branej jako bruiser a ty hry jsou strasny peklo (tank+Sonya, Varian, Artanis atd. vs. Tank+Alarak).
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MPEGYNA: Taky jsem už potkal a velký špatný:)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    CARB6N: lepsi zadnej war a support, nez winblade varian, sonya a auriel jako grupovana trojicka.
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Jinak asi po 200 hrách v QM se začínám cejtit relativně konfortně s Genjim a začínám se učit Alaraka a je to na začátku pěkný peklo:) V QM mi přijde bejt ultra hard (počet Raynorů je frustrující skoro stejně jako nedostatek warriorů a supportů:)).
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam