• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    miluju, kdyz maji vsichni v tymu cc :D za 5 vterin je po teamfightu
    https://gfycat.com/honestallbonobo
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    STAROJDA: jj, taky ji mam a zkousim. Z poslednich par hrdinu mi konecne prijde zajimava.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem Orpheu hned koupil a zkusil. Je to zajímavý, ale ten cast-time na všechny ability je dost otravný. Člověk se to musí naučit :). Jinak je to ale celkem zábava. Bude to chtít naskillovat. A OP mi zatím nepřijde, právě kvůli tomu jak je náročná na skill.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STAROJDA: snad mají HotS sekci lepší než WoW a HS, protože ty jsou nepoužitelný
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DOOMGUY: já používám icy-veins. Ani ne tak přesně jejich buildy, ale jsou tam dobré rozbory talentů.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    porad jsou nejlepsi talent buildy na hotslogs nebo se ted chodi nekam jinam?
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    vcera jsem to snad po roce zapnul a musim rict, ze me to strasne bavilo.

    bez kecu me to nechalo hrat s kamosem, zadny cekacky, dvacet novejch hrdinu, placementy jsme nedohrali, ale podle kvality her account vydecayoval z masters nekam do silveru :D illidan to v sobe porad ma (a jeste jsem s nim dingnul 61), jen jedna prohra, kdy jsem si spletl mapu a misto illidonga picknul li-ming a byla tesna, kdybych nebyl tak strasne rusty a predvedl o neco mene tragictejsi micro, tak to mohlo bejt 5:0.

    jako dobry, opatrny nadseni
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Mě se mrtě líbí její animace, rozhodně si jí chci kvůli tomu zkusit :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Jo, bude vtipna.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    MPEGYNA: asi milionty nerf na Zagaru. Chjo, stvou me. Takhle ji na tom levelu 156 budu mit dlouho :(.

    Jinak Battle.NET mi dneska dropnul Destiny2 zdarma. Nekomu dalsimu?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MPEGYNA: uz to opravili. puvodne tam byl jen falstad a malganis prejmenovanej na KTZ.
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NICKITA: Tak to nejak vymysli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam