• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDThe Rumour Mill - moneyball
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    RUDIE: Pak je samozřejmě možnost že tyhle rumory o artetovi jsou smokescreen, kvůli tomu, aby když nevyjde allegri, vzala fan base zavdek někým s horším profilem ale aspoň nejakejma zkušenostma (I když to je spíš divoká konspirační teorie)
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    HAVANA: Podobně bych se děsil třeba Gerrarda, ale toho by aspoň na začátku mohli hráči kvůli jeho jménu respektovat. u Artety bych počkal, ať si někde odslouží aspoň dvě tři sezóny.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    O_THREE: To podle mě zas takovej problém není
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    O_THREE: právě
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    LYNCH: navic je v kadru porad dost hracu se kteryma hral a to neni uplne nejlepsi imho
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Kdyz uz tak Vieiru ten mi prijde ze je aspon zmrda. Arteta je od pohledu takovej hodnej strejda
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    RUDIE: No, To je ten problém...že sám nikdy neměl zodpovědnost.
    Na druhou stranu, vypadá to že se arsenal snaží nastavit novou infrastrukturu, kde už manažer nebude mít ani zdaleka takový pravomoci jako měl wenger


    Každopádně bez LM a s manažerem kterej nemá světový renomé se budou posily privadet dost složitě
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    HAVANA: dyť nikdy nic sám netrénoval ne? IMHO úplná pičovina ve vaší situaci.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Podle mě na to má, ale zároveň si myslím že to je moc brzo
    MARA00
    MARA00 --- ---
    HAVANA: o tomhle teda absolutně nevim co si mám myslet.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Takže arteta. Což se vzhledem k tomu kdo o tom rozhoduje (sanhieli a mladej kroenke) dalo čekat
    MARA00
    MARA00 --- ---
    ASYD: škoda na něj jsem si fandil asi nejvíc.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Tak nic no

    Allegri on beIN SPORTS: “Will I stay at Juve? Yes. I have a contract to honour.”
    ASYD
    ASYD --- ---
    Sami Khedira is keen on moving to England this summer. The Juventus midfielder has been linked with a move to Liverpool. (Source: Corriere dello Sport)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Borussia Monchengladbach and RB Leipzig are keen to sign Liverpool forward Rhian Brewster, who won the U17 World Cup with England. (Source: Mirror)
    ASYD
    ASYD --- ---
    @jeorgebird
    Some reports in Italy that Juventus are set to sign Arsenal schoolboy Yunus Musah. Would be concerning to lose another major prospect especially with Okonkwo situation ongoing.
    ASYD
    ASYD --- ---
    DC United boss Ben Olson has confirmed interest in Wayne Rooney but insists the deal to take him to MLS is not yet done. (Source: SkySports)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LOL, to sou slušný rozdíly :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    :]

    @archiert1
    Suspect Liverpool will be keeping an eye on the Bundesliga final day tomorrow - affects how much they pay for Naby Keita.

    So if Leipzig get...
    Champions League: €75 million
    Europa League: €68 million
    Miss out on Europe: €60 million
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    ASYD: aspoň by se zas ta naše vyhaslá hvězda Černý mohla dostat do sestavy někdy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam