• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDThe Rumour Mill - moneyball
    Prestupove obdobi ve fotbale se hemzi zarucenyma zpravama o tom kam jaky hvezdny i neznamy hrac prestoupi... vsechno je jasne a podepsane... a stejne je to nakonec totalni vymysl nekompetetntnich novinaru a jejich "zarucenych zdroju" jinymi slovy - skvela zabava na leto (a leden) kdyz ma fotbal dovolenou

    rozbalit záhlaví
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: West Ham United have made a last-gasp offer for Mario Balotelli that surpasses Marseille's, according to Gazzetta dello Sport writer @carlolaudisa.
    ASYD
    ASYD --- ---
    According to L'Equipe, Marseille have agreed terms with former Man City striker Mario Balotelli.

    Reports that it is a six month contract with no transfer fee.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Report: Juve keen on Marcelo | Football Italia
    https://www.football-italia.net/133557/report-juve-keen-marcelo
    ASYD
    ASYD --- ---
    Hull City are in talks with Bournemouth over the loan signing of midfielder Marc Pugh. (Sky Sources)
    ASYD
    ASYD --- ---
    @SportsPeteO
    Ashley Cole set to undergo a medical at Derby today ahead of move to Frank Lampard's side
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Španělsky to bylo asi napsaný dobře :D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    HAVANA: Já myslim, že by BBC měla zůstat u angličtiny,.)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    :D
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Jak uvádí @BBCDeportes Emery by ráda viděla Özila z @Arsenal a přinést jeho místo (půjčil) Jamesi Rodriguezovi. Co se týče Denis Suárez, Barça se zdráhá vypustit ho a nebude to snadné. Denis by rád hrál v #Arsenal
    ASYD
    ASYD --- ---
    Tottenham boss Mauricio Pochettino has ruled out a move for free agent Giuseppe Rossi, who has been training with former club Manchester United.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Může hrát všude...přijde mi typově podobnej cazorlovi (typově. jinak je samozřejmě o level horší)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Swansea City are close to agreeing deal to sell Wilfried Bony to Qatari club Al Sadd, according to Sky sources.
    ASYD
    ASYD --- ---
    O_THREE: pod Emerym hral kridlo, nahrazuje Ramseyho na odchodu
    a hlavne umi tahat mic...dribler se nam hodi

    ale co uz, na hodnoceni hracu ve fazi rumoru uz jsem zvykly
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    ASYD: podle transfermarkt hraje CM, takže ten by nás na křídle moc nevytrhnul obávám se. Zrovna tuhle pozici máme docela pokrytou.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Ramsey

    Arsenal outgoing transfer agreed, signed, announcement pending, looking at one in/one out - Sport Witness
    http://sportwitness.co.uk/...l-outgoing-transfer-done-signed-announcement-pending-looking-one-inone/
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: AFC have agreed to pay €2-3m loan fee for Suarez then €20-30m in summer as an obligatory fee to make the move permanent. However, deal is on standby as Barca want to use him in as many cup games as possible before letting him go. [Ballague]
    ASYD
    ASYD --- ---
    smycka uz se stahuje...jsem zvedav zda ho udrzi (na PL to ale vypada kazdopadne pristi rok)

    Leeds United have rejected a bid from Crystal Palace for English winger Jack Clarke, 18.
    [Yorkshire Evening Post]
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    no jasne...proste bych transfermarket nebral moc vazne co se tyce odhadu cen hracu

    ASYD
    ASYD --- ---
    HAVANA: tak treba tento sel za cenu o 7 mega min nez pise transfermarkt

    Mousa Dembélé - Player Profile 2019 | Transfermarkt
    https://www.transfermarkt.com/mousa-dembele/profil/spieler/19368
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ASYD: realna cena za kterou ty hraci skutecne chodej je casto 2x vetsi nez co udava transfermarket...je teda fakt, ze letos moc nehraje
    ASYD
    ASYD --- ---
    jop...drzim palce, ani jsem necekal ze to takhle vyhandlujem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam