• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDThe Rumour Mill - moneyball
    ASYD
    ASYD --- ---
    Barcelona have reached an agreement to sign goalkeeper Neto from Valencia.

    Barca will pay €26m up front, with €9m in add-ons.

    Neto has signed a four-year deal until the summer of 2023 and has a release clause set at €200m. [SSN]
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ASYD: To by sel jeste Higuain teoreticky, ikdyz nevim, jestli by byl zajem :-)
    ASYD
    ASYD --- ---
    RUDIE: ten loan into permanent deal ma asi jine podminky nez klasicky prestup ... tim ale imo koncej
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    plus teda zrovna zazracnou sezonu tam teda nemel
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    ASYD: jak jako můžou? to je dizgrejz
    ASYD
    ASYD --- ---
    Chelsea have reached agreement with Real Madrid over the permanent transfer of Mateo Kovacic, according to Sky sources.

    The Croatia international midfielder spent last season on loan at Stamford Bridge from Real Madrid.

    do konce mesice este muzou, pak je aktivni banan
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    podle orsteina chce celtic 25-30, afc si mysli ze to zvladne pod 20 :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Neil Lennon on Tierney: "#AFC are aware of what we value the player at. He’s on a long-term contract, he’s an asset and we don’t want to sell him. It’s going to have to take a lot more than what they’ve offered to give us a decision to make."
    ASYD
    ASYD --- ---
    wow

    Benfica have confirmed that a €126m bid has been made for star forward João Félix by Atlético Madrid. (Source: @SLBenfica)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Atletico Madrid forward Gelson Martins set for Monaco | Football Espana
    https://www.football-espana.net/78924/atletico-madrid-forward-gelson-martins-set-monaco
    ASYD
    ASYD --- ---
    Leicester have agreed a deal with Luton Town for right-back James Justin, which could rise to £8m, Sky Sports News understands.
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    já už vůbec nevim, kolik teď má správně stát adekvátní TOP posila.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    z toho tweetu se mi to jevi jako vicemene change auba-zaha (pro arsenal), coz mi smysl dava..i kdyz asi by se nasli levnejsi kridla ktery by dokazali udealt stejnlu paradu
    ASYD
    ASYD --- ---
    nicmene se priznam ze Zahu moc nemusim...navic by stal dardu imo
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    uplne..hlavne z twitteru nejde zkopirovat adresa
    ASYD
    ASYD --- ---
    HAVANA: :) jj tyhle screenshoty clanku stojej za vylizprdel
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Prcam na to..

    https://twitter.com/bbcsport_david/status/1143846012731252736


    Arsenal ma zajem o Zahu, Zaha ma zajem o Arsenal, protoze Arsenal nepostoupil do LM, nema penize na Zahu. Jako nejlepsi zpusob jak ziskat penize na Zahu je prodat Aubameyanga. O Torreiru je taky zajem, ale prodavat ho nechcem, i kdyz...kazdej hrac ma svoji cenu
    ASYD
    ASYD --- ---
    Jack Clarke: Tottenham close to signing Leeds United winger - BBC Sport
    https://www.bbc.com/sport/football/48770839
    ASYD
    ASYD --- ---
    Manchester United have rejected Barcelona's approach for defender Victor Lindelöf. (Source: Mundo Deportivo)
    ASYD
    ASYD --- ---
    @bbcsport_david
    Man Utd have reached an agreement with Crystal Palace to sign Aaron Wan-Bissaka in a deal worth £50m. 21yo likely to travel north imminently for medical & to sign long-term contract on £80/90kpw (up from £10kpw). #MUFC retain 25% sell on clause for Wilfried Zaha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam