• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYSTOF_Pískovny, rybníky, nádrže - fotky, lokality, tipy na výlet // lomy, koupaliště...
    MAMBELINA
    MAMBELINA --- ---
    Ahoj, byl jste se někdo teď někdy koupat na Hostivaři? Byla jsem tam se psem a přišlo mi to docela čistý.
    YARIN
    YARIN --- ---
    PODFUCK: heh, to je radost, dik.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    YARIN: Nemam, ale mam novy info ze to jeste zvedli a o kus rozsirili.
    YARIN
    YARIN --- ---
    nechystate se nekdo zitra/v nedeli na velkou ameriku z prahy s volnym mistem v aute? financni/tovarovy prispevek jasny, kdyztak posta, dik!
    YARIN
    YARIN --- ---
    PODFUCK: nemas nahodou fotku, jak to vypada???
    EOS
    EOS --- ---
    PODFUCK: Jsou to idioti. Jen další stupidní způsob, jak zahnat flanďácký nemehla někam, kde si natlučou hubu. A kromě toho je to pěkně hnusný. Taková "železná opona"..
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    V lomu Velka Amerika je "nove" naistalovana 2,5 m vysoka ocelova stena, ktera stezuje pristup dolu k vode.
    EOS
    EOS --- ---
    CUKI: Taky jsem slyšel hrůzostrašné pověsti. Ještě, že konečně zamkli západ, protože jak někdo náhodou přehlédl díru pod modrou plachtou.. - radši ani nemyslet!
    CUKI
    CUKI --- ---
    jak je to teď se zákazem na velké Americe. Byli jsme tam o weekendu a dole parkovali i auta bylo tam tak přes 50lidí... rodinky s kočárky...

    Pamatuju dobu kdy pokud někdo vlezl dolu tak ho za chvíli někdo ze shora nabonzoval a pokuty jsou tam dost mastný :-D
    FRDK
    FRDK --- ---
    Ještě dvě koupací vody u Sloupu v Čechách.

    První místo - pro ty pohodlnější.
    Koupaliště Sloup v Čechách u Radvaneckého rybníku možná znáte, je dost profláklé, mě samotného částečně inspirovalo k návštěvě doporučení tady v sousedním auditku.
    Areál koupaliště je docela dost hezký, písčitá pláž s borovicema a břízama. Bar na pláži, hospoda (dvě výdejní okénka - na jídlo a na pití) s velkou terasou, přilehlý poměrně velký kemp, možnost postavit si stan na trávě pár metrů od vody, celkem luxus.
    Voda čistá, akorát přes den, když se koupe masa lidí, je kolem pláže trochu zkalená. A lidí tam očividně za hezkého počasí bývají mraky, kempujících turistů i místních.
    Dá se zakempit kolem rybníka i mimo koupaliště, je tam několik míst a lokálové tam kolem plotu pořád pendlovali.
    50.7469953N, 14.5963803E




    Druhé místo - pro ty romantičtější.
    Kousek od Radvance jsou Havraní skály a u nich rybníček Na Vorech. Jsou tam dvě ohniště, místo na stanování a pahorek posázený skalkama, v době mé návštěvy čistá voda a ryby, docela velké. A hlavně - nikde ani noha (byl jsem tam v týdnu). Nádherný kousek země.
    50.7681419N, 14.5816711E




    FRDK
    FRDK --- ---
    KRYSTOF_:
    FRDK:
    50.6416239N, 13.7564414E
    Tady ze strany od Oldřichova je placená pláž s parkováním zdarma, ale mám za to, že tam okolo bude spousta míst, kde se dá zaplavat i bez placení.


    Kousek odtud je ještě lom Jeníkov, který jsem ovšem už potmě nemohl najít, ale místní říkali, že je tam moc hezké koupání. Jenže ze strany od Lahoště je tam přístup přes ještě zřejmě činnou zpracovnu vytěženého materiálu, je tam závora a místo k parkování veškeré žádné :/ Ale vypadá to hezky.
    50.6294844N, 13.7588447E
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    FRDK: nahod gps+kratkej popis, dam to do map
    FRDK
    FRDK --- ---
    Lom Barbora znáte? Nedaleko od Duchcova.
    Vstup od devíti ráno myslím třicet. Ale fajne, voda čistá, letos by to snad ještě šlo...

    YARIN
    YARIN --- ---
    VODNIK: tak ono se tam chodi z druhy strany a za cestu to povazuju od ty doby, co jsem tam videl chodit dolu rodinky s cca sesti/sedmiletejma detma...
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Na Americe je hlavně už dlouho zavřenej přístup tunelem a ten držkopád od parkoviště bych za cestu moc nepokládal
    WREES
    WREES --- ---
    MIK23: Homolák zavážejí ale dá se tam koupat. Voda byla tak nějak o.k. hodně psů. Zavážejí to ze zadu ne jak byl vlez, jak to zavážejí tak se voda zvedla.
    Jinak Amerika TOP!!voda luxus, lidí hodně ale za tu koupel to stojí!!! :-)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Prej teď zavazeji Homolak, může někdo z místních potvrdit\vyvratit?
    YARIN
    YARIN --- ---
    EXCITE: jj
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    YARIN: Už jsem tam pár let nebyl, kudy se tam teď leze, pořád zezadu?
    YARIN
    YARIN --- ---
    KRYSTOF_: jo, byl jsem tam den pred amerikou, proste voda ledova jako kazdej rok s tim, ze v aktualnich vedrech je teplotni rozdil vzduchu a vody pocitove jeste vostrejsi, ale zase ta jistota osvezeni je stoprocentni no, hehe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam