• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TEDOVSKYExperimenty a testy všeho druhu (sociální, vědecké prostě všechno)
    Testy a experimenty všeho druhu, at už testy produktů nebo experimenty souciálního myšlení.
    rozbalit záhlaví
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SANTAL:to mi přijde taky víc fér. Já jsem z toho cítila takové to "uncanny valley" už jen z těch fotek. Na druhou stranu, fotoshopovat do hubena není takovej problém, a lidi jsou na to zvyklý. Leccos se ztratí při převodu z 3D do 2D.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SANTAL: SAmozřejmě, jako problém vidím to, ž ti lidi nevypadají tlustí - ale nezdravě tlustí - dík tomu, jak se jich část (vycpávky) nehýbe se zbytkem - něco tam prostě neladí i když nepřijdete na to, že je to make-up. A pokud vám něco na druhém neladí... hodnotíte ho jako nedůvěryhodného, což u seznamovacího experimentu je silná nežádoucí proměnná.
    Volila bych opak, vzala tlusté spolupracovníky-herce a upravila fotky pro seznamku...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak reagují muži, když na rande přijde obézní žena místo štíhlé  – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/.../350311-jak-reaguji-muzi-kdyz-na-rande-prijde-obezni-zena-misto-stihle.html
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    máte někdo tušení, jaké optimální napájení (příp. i zdroj) zvolit pro peltierův článek TEC1-12730?
    z nějakého důvodu mi funguje líp, když připojím cca 10 V, než při 12-14 V.
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Russian Hitman Elevator Hostage Prank!
    https://www.youtube.com/watch?v=icBXcvCZfGs
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Video: India rape: screaming woman ignored by passers-by in social experiment - Telegraph
    http://www.telegraph.co.uk/...a-rape-screaming-woman-ignored-by-passers-by-in-social-experiment.html
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    What would you do - Domestic violence - Boyfriend abusing his girlfriend in public
    http://www.youtube.com/watch?v=mMSb5fS5rQM
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    SUK: Docela by mne zajímalo, podle čeho by GAF rozeznával třeba rodilé Pražačky se slovenským občanstvím od jejichpříbuzných, co zůstaly tady... :)

    Ale třeba ten mírně odlišný jazyk vede k mírně odlišnému úsměvu.... :-D :-D
    GAF
    GAF --- ---
    SUK: napiš si to pod klávesnici, bude Ti líp.
    SUK
    SUK --- ---
    SANTAL: Ale on nechce fotku kde je n "cistych" sloven a m "cistych" cesek s rodokmenem. Jestli chapu dobre, chce fotku, kde budou cubicky s jednim nebo druhym obcanstvim. Takovych fotek urcite bude vic. Ze nic nezjisti, to je jeho problem :)
    GAF
    GAF --- ---
    SANTAL: nelze provést my ass.

    Kdo máte takovou fotku, ke mně do pošty prosím.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GAF: Tento pokus NELZE provést. To není o názoru, tomu se říká METODOLOGIE. Smíšený genofond pak je to, co by se nazvalo NEŽÁDOUCÍ PROMĚNNÁ. Nelze-li nežádoucí proměnnou eliminovat, nelze pokus realizovat (ověřit hypotezu).
    GAF
    GAF --- ---
    PLAGUEDIL: ale vy řešíte oba dva svůj pohled na můj pokus. Já chci provést pokus a ne se o něm dohadovat.

    Máte někdo takovou fotku?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    GAF: nevim co je paranoidniho na prostem faktu, že češi a slováci měli 8+ generací společný stát a je zcela logické, že genetická výbava bude téměř stejná.
    GAF
    GAF --- ---
    SANTAL: ehm, děkuji Ti za Tvůj příspěvek k všeobecné potřeba nadhledu v paranoickém vidění světa. Vážím si toho, že se v tom dokážeš pohybovat. Já ne.

    MÁTE NĚKDO TAKOVOU FOTKU PROBOHA :d
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GAF: Nejasným okolnostem se vzhledem ke dlouholetému křížení říká "náhoda".
    Aneb: je to Slovenka (Češka), pokud má 1 babičku/dědečka z druhého národa? Nebo pradědečka? A jak tohle z fotky zjistíš? A co českoněmecké křížení? A když už jsme u toho, kde seženeš Slováka bez té maďarské babičky?
    GAF
    GAF --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: asi ne. Sám nevím. A navíc tomu jednomu případu nevěřím. Chci aspoň dva další pokusy.
    GAF
    GAF --- ---
    Čau, lidi máte někdo fotku na které by byly namíchané slovenky a češky nejlépe ve věku 18-30 let. Rád bych dal test, jestli poznám ty slovenky. Poprvé se mi to nepovedlo, ale okolnosti testu jsou nejasné.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam