• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    EZEE
    EZEE --- ---
    zapiste se na nastenku lofasove at vime kdo co ma za system :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ted mam auto rifle Sahara AR2, attack 51.. tak to pujdu zkusit.. sekundarni mam brokarnu deadlander mk. 24.. attack 45.. ale stejne dostanu na prdel, to je mi uplne jasny.. :D
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    V MP mi asi nejvíc sedla automatická puška - rate of fire na úkor damage. Semi-auto, se kterou jsem jel tu příběhovou stránku je sice fajn, ale jakmile v MP netrefíš napoprvý, je to s tebou nahnutý :-). To samý sniperka - mapy mi přijdou striktně na boj zblízka. A je fakt, že taky dostávám. Sice je vidět za dva dny velkej pokrok ale stejně...

    Jinak včera ten měsíc - sešel jsem z cesty a prolezl vcelku rozsáhlej "dungeon". Maximálně stylovej - mágové, kosti, okultno, tma... :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SUBTITLES017: aha :D tak to tam nepolezu! dodelam to do ty 8. to me ceka jeste ten mega pavouk zas na ctvrt hodiny :/
    ale jinak to mam stejne s tim mp ;)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BOBESH: myslim, ze to deleny neni.. no na 8 level uz mi moc nechybi, tak to zkusim pak.. ale vim, ze budu dostavat stejne.. :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    to zapnu

    jinac ja asi Hunter-auto rifle-sniper rifle :) s tim ze v multaku dostavam taky. je to tam deleny vubec na levely?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jinak - jaka zbran se vam nejvic osvedcila v multaku? ja dostavam hrozne na prdel.. :D ale nejspis to holt bude tim, ze jsem proste lama.. :))
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    a nekdo na ps4 ted?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja vcera zkusil chvili explore s hunterkou na 4 lvl. mel sem pekne nahnano v tech kobkach dole. hlavne kdyz se tam ukazali ty s ?? nad hlavou,dali mi jednu a sel sem k zemi :). jinak sem tam splnil asi tri mise,ale imho me to moc nenaexpilo :o
    EZEE
    EZEE --- ---
    Aha pardon, Shieldazz ma PS4. No tak snad se sejdem. Uz jsem ve hre.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Zatim jsme teda 3? Shieldazz, Traged, ja. Pieto, Gunboji ? ;)
    PIETA
    PIETA --- ---
    To je právě ono - brokovnice mi fungujou na takovou vzdálenost, kdy už taky funguje melee. A to mi aspoň nezabírá weapon slot. (:
    EZEE
    EZEE --- ---
    dojdu domu, sprcha, smot a jdeme na to panove!
    EZEE
    EZEE --- ---
    PIETA: musis byt blizko ;)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Když mně přijde, že tou brokovnicí se musí strašně mířit, aby to něco zásadního dělalo.
    EZEE
    EZEE --- ---
    PIETA: broky do mistnosti ;) revolvery moc ne
    PIETA
    PIETA --- ---
    Používáte někdo brokovnice nebo revolvery? Obojí mi přijdou strašně nešikovné a celkem neefektivní.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PS4!
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    EZEE: Na hard jsem si dal nějakou jinou misi a musel jsem to vzdát, kromě faktu, že boss byl imunní, jsou tam i hezký rozdíly - v pasáži, kterou na normál projdeš bez boje najednou překvapivě od stropu skáčou nepřátelé apod. Sice skript, ale efektivní.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ja se ted probral s vopici na zadech fuj. zkusim k veceru zapnout,ale imo neudrzim ani gun v ruce natoz neco trefit :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam