• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: To by mě taky zajímalo :-) Znastenkujte se!
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Tak to mam vzit? Kolik je tu ps3 hrdinu?
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---

    Tak Destiny se začíná rozjíždět. Měl by také přibýt počet a četnost Public Eventů

    https://www.bungie.net/pubassets/28110/upcoming_events_inline.jpg
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Na nastenku se prosim pridavejte sami, od toho je tam ten input box :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vypad na me "Nefritovej Kralik"! :)

    Herbicid > Awoken Male Warlock | Bungie.net
    http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428442633/2305843009216576264
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Poslano, Miczelius (PS4)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    STROMKERN: Vitej, schvaleno, Nastav si PS clan tamtez prosim.
    STROMKERN
    STROMKERN --- ---
    Ahoj, posláno, stromkern (PS4)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    TRAGED: Jo, to bude ono, dík. Je fakt, že je otázka, kdo všechno už si to přenastavil, já sice třeba jo, ale teda nikdo mě zatím nikam nezval. Tak snad se najdou friendi :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A defaultne je nastavena grupa na Fireteam friedns only, ci neco takoveho a IMHO to tak vsichni zatim maji nechane,
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OTAKAR: Uplne vlevo na screenu s inventarem mas rooster zalozku, ta ma tri sloupce, vlevo Fireteam, uprostred PSN Pratele a vpravo lidi ve tvem okoli. Staci najet na nekoho z nich kurzorem a vyskoci ti kontextova napoveda cim invitovat, cim inspektovat atd.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Včera jsem dal pár desítek her pvp a teda trošku meh, moc nechápu, proč to nějak nerozhazujou podle levelů. Nechci se teda vymlouvat, na prdel jsem dostával, protože jsem lama, nicméně nemyslím, že je náhoda, že zcela vždycky vedli tabulky lidi s lvl 20 :) Ale je fakt znát, jestli na mě vybafne lvl 20, dostane nova bombu a rozchodí to a pak mě sejme, nebo stejnej lvl, kterej jí nerozchodí ani náznakem. Hlavně teda rumble byla pohodička :)
    Na druhou stranu, po dni a půl hraní mám 13 lvl, takže to asi nebude trvat dlouho, dostat se na 20.

    A moc nechápu, jestli jde nějak nabrat parťáka do těch jakoby singleplayer misí, mám zaškrtnuto public, ale nikde nikdo, mám na mysli hlavně restricted zóny. To musím pozvat někoho z friendů (který nemám :)? If so, někdo kolem lvl 13 večer na coop?

    Ještě jsem k tomu našel:
    "Players can form fireteams in one of two ways: send an invitation, or public meetup. If a player has their Fireteam Privacy set to "Invitation Only", then anyone wishing to have that player on their fireteam must send them an invitation in-game via the player inspection menu. But if that player's privacy is set to "Public", any nearby player can automatically join."+
    Netuším ale, jak se do stat do "player inspection menu" na PS3, poradí někdo?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    YAKOBO: o vikendu budu uz na oneku asi :))
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    GREGOR_PRIDE: jupii :) o vikendu se do toho chci opřít, včera mě blbnul internet, tak jsem musel jet přes mobilní připojení :)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    YAKOBO: jooo aspon nejsem sam :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    YAKOBO: Vitej.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    nakliknuto /PS4/
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    TRAGED: posláno, darkYakobo (xbox360)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ja jsem spokojen :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak co jak vas to bavi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam