• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    tak dneska ten moon patrol?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Sem psal ze bych dal, ale ze uvidim co zena :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    TRAGED: ty si byl včera online? sakra to musíš psát... já avizoval že bych dal, ale ty si nereagoval tak jsem to ani nezapínal... já tu konzoli zapínám jen když mám důvod :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Hlavne aby jsi dorazil. Kuli tobe mam uz i Titana lvl7 :-) Sem si rikal ze si sjedui zacatek nez se lognes a skoncil jsem v pul druhe se 7mim lvl po Last Array :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Dnes vecer nekdo na patrol mise na mesici? Ps3
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    _KOFILA_: Vanguard Striky jsou specialni random striky s ruznejma konfiguratorama (jakoze treba nepadaj naboje) a se specialnima odmenama. Meni se obden. Vault of Glass se jeste asi otevre, ale bez 26ky stejne nema smysl.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    A rambling guide/some advice for Destiny once you hit level 20 (lot's of useful info) : DestinyTheGame
    http://www.reddit.com/...nyTheGame/comments/2gg5p5/a_rambling_guidesome_advice_for_destiny_once_you/
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vedle crucible pribyl vanguard. Ale v klidu... Strajky. Zadny raid pro level 26 v sesti...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Nyxtagmus... S=X
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Co třeba Light of the Night?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: My od PvE nemuzeme ani naznacovat ;-)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Mimochodem, byl jsem se teď podívat v mulťáku na jedné mapě na Merkuru, a vypadá to tam neskutečně. Musí tam být nějaký Strike nebo Raid :)
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    MARLLONE: Já jsem na tom podobně - příběh ještě nemám hotovej, mise na Venuši jsem začal taky kolem lvl 20 (takže na hard) a poslední dva levely na 22 jsem teď dal v podstatě díky věcem, co jsem získal za control. Občas je ten multiplayer frustrující, jindy se to sejde tak, že člověk vyklepne všechny kolem :-)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    SHIELDAZZ: Já jsem teda ten případ :) Pustil jsem se do mulťáku, a dvacítku dodělal když jsem dělal příběhovou misi na Venuši. Tak jsem se do toho nějak opřel, že jsem úplně vynechal příběh a ještě ho nemám ani dohranej. Na to, že jsem nikdy žádný střílení nehrál, a v kántrovy jsem byl levej jak šavle, mě to v Destiny hodně chytlo
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    Jinak nechci nikoho odrazovat, ale dojít na ten lvl 26 není úplně záležitost na jedno odpoledne. A docela si to žádá zapojit se do bojů v Crucible, což s ohledem na dosavadní debatu tady asi málokdo udělal (?)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tim ze je Destinyx je obsazene, hledame nejakej poradnej nazev pro clan. Tak prosim navrhy.
    BTW Pripominam, ze Nyx je Recka bohyne noci, cili zadna svetla a paprsky prosim :-]
    PETJU
    PETJU --- ---
    Sakra..zrovna je obdobi, kdy mam hodne moc prace a minimum casu na hrani, takze porad stagnuju na lvl 4 :/
    Musim to co nejdriv dodelat, at muzu zacit poradne hrat.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KENZO: Dej se má nastenku.a aplikuj.do klanu :)
    KENZO
    KENZO --- ---
    Tak ja dnes level8 tak za 2 hodiny. Awaredjuzu3 ps4
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    TRAGED: Mam stakou kameru pseye3 tak najdu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam