• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    MARLLONE: lol, vcera som ta videl v tower :)

    napisem ti az to bude aktualne a zozbierame sa..
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    a jak jsme na tom s hráčema na ps3? sejde se nám třeba zítra večer kol deváté na delší krasojízdu?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Diky za info. :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: IMHO se to bude hodit az v Raidu. Ze zacatku se jejich specky lisi "jen" typem DMG respektive pouzivane "energie". Warlock dela Void DMG explozi na dalku, Hunter Solar DMG solar hand gun-em, Titan Arc explozi kolem sebe. Subclass-y to maji pak o jedna posunute Warlock dela Solar, Hunter dela Arc, Titan dela Void.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    SHAAG: Hunter může dávat všechny na jednu ránu. Velkej dmg s kudlou. A je šíleně rychlej. To je jeho benefit pro ostatní.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    To dost zamrzí.

    Ohledně End Game... Záleží na Class (SubClass) pro formování groupy? Myslím tím, zda jsou některé classy potřeba (případně na co) nebo je to jedno?
    Začal jsem huntera, ale nenašel jsem nic moc zajímavého jako benefit pro ostatní. Koukal jsem, že Titan má štít a Lock jakousi auru.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Včera jsem zjistil, že můžete mít na účtě maximálně 25000 glimerů. WTF???

    JOSEPH: Já bych měl zájem o Raid, PM Komcajan
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Ne.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Mám asi newbie otázku...
    Lze obchodovat (trade) se spoluhráči?
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    hello, potrebujeme jedneho partaka na raid, level 26 a viac (pravdepodobne uz dnes po 18:30)

    zatial sme vnutri pred prvym bossom, ale 5ti sme to nedali :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW:
    The Vanguard and Crucible mark inventory cap is 200. Once you reach this cap, you will not gain additional marks.
    Be sure to spend your marks on gear to make room for new marks.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW Zkusil jsem "tu" novou Loot cave na Kosmodromu a ze by to byl nejakej vejvar, to tedy ne, za tu nudu to rozhodne nestoji. IMHO je mnohem lepsi s Arc fusionou farmit Fallen Barona u vstupu k Winter Wolfum na Venusi. Spawn ma stejne rychlej, pada z nej navic Glitter a je to odost zabavnejsi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: JJ, klasika, vyjimecne mam chvilku i pres den, takze jsou servery dole :)

    BTW me napada ze je to mozna jen udrzba v ramci tydenniho resetu.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    TRAGED: doufam,ze az dorazim vecer z hospody po fotbalu bude vse ok :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Servery jsou dole, ocekvam 1.0.2 :-)
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    MONTANACZ81: dekuji
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    MAUGLI: destinynews.net
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    Zdar, existuje nejaky dobry zdroj informaci (krome ofiko webu), kde bych si mohl nastudovat nejake end-game mechanismy? Jak procitam zdejsi diskuzi zjistuju, ze se v te hre asi o spoustu veci ochuzuji, a ze vlastne nevim ani jak nektere veci funguji. :-)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Protoze exotic je overpower, a ojedinely vzhledem, to da rozum, ze nemuzes byt celej zlutej. Na hlave lebku, neprustrelnou vestu, ohnivy rukavice.
    DAMON
    DAMON --- ---
    Jo exotic ... žluté věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam