• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    GANCARCIK: Expansion Pass = The Dark Below (9.12. 2014) + House of Wolves (Q1 2015).

    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: tak super to sem chttel vedet nak.ki to nedavalo smysl
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    TRAGED: No je soucasti expansion passu? Mate dark below a house of wolves?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Guide to Every Exotic Bounty | PlanetDestiny.com
    http://planetdestiny.com/guides-exotic-bounties/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    9. 12. 2014
    In the new Destiny DLC, The light level cap is raised from 30 to 32, and the new gear will facilitate progression beyond 30.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: K tomu ze mas na hlave dyni, coz je prece funny! :-)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: jiste ale k cemu je to ve hre :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: K Halloweenu :)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    k cemu je prosim ten jackolyt nemuzz to nikde najit
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Hecnul jsem se a zabil jsem voidem bandu guardianu za 500. Podruhe a naposled, co jsem musel do PVP. Za 2 hodiny bylo po vsem a to jsem celkem lama, ovsem zelena fusiona zahrala koncert docela slusne, odmenou sla do sine slavy mezi ostatni crap pro huntera.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CLUBEER: To znam moc dobre.

    TRAGED: Jednou mi to padlo pro jinou classu i z lege engramu, ale sance je asi stejne vysoka jako ze padne z modreho engramu lege.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    :))))

    ‘Destiny’s Latest Challenge: Jumping the Hellmouth
    http://gamerant.com/destiny-jumping-hellmouth-video/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: To je normalni - z modrejch engramu, mas to tam napsany. :-)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    me mrdne potreti legendarni vec pro titana kdyz sem hunter. co to je za kravinu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VINCENT: Tak to jsi zcela minul informaci kterou jsem se snazil predat :-) Co se loot zalozeni tyce, nejsme v rozporu, ale hry od Blizzardu se hrajou jinak. V tom minulem postu jsem mel na mysli predevsim WoW, kde souboje jsou jak v "True Faith" od New Order:

    a pokud D3, tak ja ho mam spojene s PC verzi, coz je to prisernej noskill clickfest. Verim ze na konzolich je to mnohem vetsi sranda. Uplne stejne jako me D1/D2 vubec nabavilo, zato Fallout:BoS je na konzolich naprosto bozi prave tim ze to neni Clikfest, ale ovlada se gamepadem primo hlavni hrdina. Ale zpet k Destiny, to je designovane jinak, je vic o skillu, musis se trefovat a mas critical hitboxy, at uz hlavy, nebo u Vex trup a balance je pak pomerne tezkej, obzvlast kdyz se autori snazi aby hra byla natolik vyvazena, ze ji hraci budou hrat tak je je to bavi a ne aby to skocilo jednim WINWIN vzorcem s tou jedinou spravnou kombinaci skillu a te jedine spravne OP zbrane.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Taky vam to hazi Catlepillar error? :/
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    TRAGED: Nesouhlasim s tebou. Obe hry jsou zalozeny na lootu, je to hnaci motor kazde z her. Mechaniky hry jsou dlouhodobe podruzne, jedine co se u toho resi je zabavnost. Zkus se nad tim co jsi napsal jeste jednou zamyslet.

    Debatu na tema jestli je DIII o skillu nebo ne nebudu ani zminovat.

    EZEE
    EZEE --- ---
    hele do ceho mam u vanguarda davat?

    kdyztak hraju napojte se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam