• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    takze kdyz mam monte carlo na full tak mi to xur vymeni za lepsi a tunim to od zacatku?
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: to.me tak sere a kdy se mi otrvre weekly a night fall?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Me hlavne stvou zmenama v Daily. Misto aby prihodili dalsi level obtiznosti, treba markama navic, tak vsechno posunuli nahoru, takze pod lvl 30 nemas sanci davat Dayli Q na max level, cili se celkove spomali progres ziskavani materialu :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Taky mi to prijde divny, obzvlast kdyz mam TDB quest ktery zacina nakupem urny u XURa,
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: jojo uz vidim... skoda ze to je postavene jen na vikendech :-(...
    Tak doufam, ze nekomu nebudu muset na tento vikend davat account :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    New Exotic Upgrading
    Exotic Gear in The Dark Below will have higher Attack and Defense values than current Exotic Gear. For players and their current caches of Exotics, a path will exist to bring them forward into The Dark Below.
    Starting December 9th, Xûr will offer players the opportunity to upgrade Exotics to the higher Attack and Defense values
    Upgrading an Exotic in this way will require an Exotic Shard
    The upgrade will reset the progression invested into the item
    Each week, Xûr will possess a selection of upgrades for existing Exotics in his inventory
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    MARLLONE: Dik za info... Doufam, ze tentokrat bude vymenovat neco zbytecneho, protoze ho nestihnu.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    SHAAG: Exotic zbrane a armor se vymenuji u Xura za silnejsi verze, kazdy tyden vymenuje jine, to se vi uz dlouho.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: Jde o to, ze mam hawkmoona vymaxeneho na 300 a ted pada ta sama zbran, ktere damage zacina na 302. Stravil jsem docela dost casu, nez mi tyhle zbrane RNG nadelilo a popravde fakt nemam v planu to delat znova, protoze zacatkem pristiho roku ma vyjit dalsi DLC, kde budou tyto zbrane zase k prdu.

    Na zaklade diskuzi na ofiko foru, jsem predpokladal, ze zbrane pujde upgradovat na DLC tier. Pokud to nejde, tak se Destiny stava horsi grind nez je treba WoW nebo Diablo. A to hlavne z toho duvodu, ze narozdil od Diabla/WoW zde mame jen minimum instanci/mist kde se da farmit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: AHA! Takze zacit je zas kontrolovat :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Me uz nekolikrat padla modra zbran s max dmg 300 :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Vůbec ne, pořád lepší.mít starou fialku než modrej crap kterej je pořád stejnej s Max dmg 242.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Ne, Rakousko-Uherska :-P
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Jinak me vcera dost nastvalo, kdyz jsem videl jak lidem okolo padaj stare veci s novymi staty (ie. hawkmoon).
    Podle me to meli udelat tak, ze nemaji byt 2 verze tehoz, ale bud uplne nove zbrane nebo dat upgrade i na ty co uz jsou. Treba zresetovat perky, ale tohle DLC vlastne znamena, ze se vsechny dosavadni zbrane muzou vyhodit :-|

    TRAGED: 3.? :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: To je v poradku, vsak jsme byli jedna rise (-;
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: souhlas, az na caste slouceni s rakusany.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW taky vam prijde ze je slusne napsane skladani hracu do instanci podle regionu? Takovych WhateverCZ pohromade jsem snad na PSN jeste nevidel.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GEE: Mezapomen se na http://www.bungie.net/en/Clan/Forum/135506 nakliknout PS Clan ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE, MONTANACZ81: Dik za hru. "Nemohl" jsem mluvit abych nerusil rodinu :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Ne ze by me to taky nestvalo, ale pak jsem si uvedomil ze stejne bych nemel Vanguard comendace za prechody mezi ranky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam