• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: tak kdybys na neco prisel, kldine dej vedet :] taky se ozvu, kdyz mi nejakej klic padne a z ceho..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Klice padaly jako odmeny za questy pro Awoken. Jak je to ted ale netusim. Uplne zmizeli Awoken bounties atd. Rekl jsem si ze to zacnu zkoumat az dojedu TK.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: oujeee..tesim se na to velice! Jeste se snad po praci dostanu k dohrani HoW a pak rovnyma nohama na TK..uprimne ale musim rict, ze kdybych si ty DLC kupoval zvlast a ve chili kdy vysli, byl bych docela zklamanej - ted myslim hlavne The Down Below. Hral jsem vicemene cely year1 jenom zakladni Destiny. Ale variance na strajky a I ty novy jsou super osvezeni.
    Jak se to jinak ma s Treasure Key? Vyhral jsem jednu arenu, ale nalootoval jsem akroat par materialu a krystalu :/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: JJ, jsou na to questy. Loveni blesku s Warlockem na Marsu je super :-) Je to to prvni co jsem v TK splnil, aby jsem co nejrychleji nove superpowers naexpil a sakra se mi uz nescetnekrat hodil.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: super diky! Jeste me napada, jak to tedy dopadlo s temi novymi ''super-powers''? To je to, co ziskam po dohrani A Broken Will?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Legendary M. padaj za nektere pozdejsi mise a pak ze "Strajku" na Light level 240+ a OFC z Daily a Weekly aktivit, ty mivaji doporuceny Light LVL 260+, cili to chce mit vsechno aspon modry a min LVL 39
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Udelal jsem si dneska radost a nakoupil kompletni DLC :]

    Musim rict, ze zmeny jsou pecka. Dohonil jsem se dneska na lvl 40, dojel DB a pomalu dokoncuju HoW.
    Jediny co me trochu sere, je ze muj vymazlenej equip je level 20 a nejak se mi nechce prijit o druhej granat z armamentaria a i muj thunderlord trochu pokulhava. Jak jste to vyresili? Stoji za to na sebe hodin nejakou modrou vestu a ziskat vic svetla?
    A porad nemam pristup k zadnym aktivitam pro ziskani legendary marks. Musim dojet TK questy?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Dnes vecer nekdo na nove Strike?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: .. a stoji to za to! Konecne to je hra s pribehem! Myslim, ze kdyby Activision netlacilo na datum vydani a nechalo Bungie hru dodelat do soucasne podoby, tak se pred rokem recenzenti predhaneli kdo ji vychvali vic.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: To neni akce. Jen rozdil mezi FULL Taken king (obsahujic i Destiny + obe DLC) a jen TK je na PSN jen 600Kc.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: sakra .... tak tuhle akci jsem minul :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: Nakonec jsem ho predkoupil v ramci akce "Destiny chci digitalne", uz me nebavilo porad menit placky :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    kupujete datadisk?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je to tu, pak ze Destiny neni MMO :-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Official Destiny: The Taken King Live Action Trailer – Evil’s Most Wanted
    http://www.youtube.com/watch?v=RpDLxs8z08A
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Vypada to zajimave, uvidime az se spusti naostro a vsechno bude funkcni jak ma.
    Namatkove:
    - u zbrani se uz nenavysuje DMG, jen se "expuji" specialni vlastnosti
    - u zbroje to same, jen aplikovano na DEF
    - bounties uz nejsou po splneni treba nosit zpet
    - pribyl quest tracker az na 5 bounty/misi
    - Ghosti maji ruzne shells se specialnuimi vlastnostmi
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Co rikate na ten update
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    『Destiny 降り立ちし邪神』 CM「勝地涼のガチ勧誘」篇
    http://www.youtube.com/watch?v=MsmZ1Qu7x34
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( PSN je OFC pretizena, takze odhad trvani mam 17h )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam