• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Projed si na webu Armory https://www.bungie.net/en/Armory
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    RADOWAN: vetsinou nahodnej drop, parozi - exotica pro warloca, pak nejake tyhle specialitky padaji z danejch striku, napr. helma na titana u darkblade, plast na huntera u Tanikse atd. Tedka co bude Iron banner tak tam budou nove itemky, ktere budou vypadat prave tak jak popisujes

    hlavne ten vanguard buff ti zvysi sanci na drop legendarek :)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    EPICFAIL: to je shit, ja bych to uvital spis naopak :] diky, nemohl jsem to nikde najit a ver, ze jsem hledal, nejenom psal sem :]

    jeste mam takovou drobnost - na vsech ofiko screenshotech ty guardians vypadaji jako z nejake fantasy hry [zbroje, parozi, krouzkove rukavice atp] a me porad padaji veci, co vypadaji jenom jako z Halo universa. Jasne, mam y1 Bad Juju s kostrickou fogla, ale zatim jsem ve hre ani nikoho podobne oblecenyho nepotkal [nepocitam frajera, kterej mel na dnesnim strike helmu, ktera vyapdala jako normalni prilba od skafandru ze 60. let]..je to proste jenom nahodnej drop, nebo jsem opomel nejakou vizualni cast hry?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    RADOWAN: to je strike buff, kdyz jdes striky za sebou v rade
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: a btw - vubec na me nekoukej! jsem ve fazy, kdy vypadam jako z final fantasy 7 pro psx :D
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: nic moc nekonzumuju krome Three of coins. Mam to v in-game inventari vedle prim. weapon - je to malinky vanguard logo na ktery kdyz najedu, tak mi to pise ze dostavam vic VG expu s mensi sanci na legendary - jak jsem ostatne psal.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Hmm, tak nevim. Koukam na tvuj equip na Bungie.net a nikde to nemas. Neni to nejakej Consumable?
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: dik. jeste jsem koukal, ze mam nejakej prapodivnej ''vanguard perk'', kdy dostavam vic expu ale mam mensi sanci na legendary drop. nemuzu ani za boha najit, cim to je. je to modifikator tech strike pro lvl 38? ty od light 240+ jsou na me jeste nejak moc drsny, ackoliv mam light lvl 286..co delam blbe? :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Ja bych rekl ze mi padli uz vsechny 4, ale Q porad nikde. Respektive, posledni co mi padla mela c. 003 a v threadu na forech tvrdi ze padaji v poradi:

    - DVALIN-RAS8711-FR002
    - DVALIN-RAS93-FR001
    - DVALIN-RAS30-FR004
    - DVALIN-RAS432-FR003

    Ad dropy: Ani ne, je to IMHO tim, ze dokud nemas max level pada spousta zeleneho crapu, ale jakmile jsem 40ka padaji predevsim modraky a zelene jen sporadicky.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: uz jsem nasel 3 :]

    btw: neprijde vam, ze to, jak to desne sypalo veci v mesici vydani, tak to tedka moc nepada?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: A ty 4 DVALIN-RAS8711-FR00(1-4) uz ti padly a gunsmithovy jsi je predal?

    DVALIN-RAS8711-FR002 - Destinypedia, the Destiny Wiki - Destiny, Bungie, Activision, Fallen, Cabal, Hive, and more!
    http://destiny.wikia.com/wiki/DVALIN-RAS8711-FR002
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: ja ho nikde ani nenasel
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The Quest For Destiny's Sleeper Simulant Is Over
    http://kotaku.com/destinys-sleeper-simulant-has-been-found-1735387697
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    !!!

    Destiny > The Sleeper Simulant Quest-line has been deciphered, ONLY ONE ITEM MISSING! | Forums | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Forum/Post/160299609/0/0
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Modre a lepsi veci "nepadaji" z Mobu jako hotove predmety, ale jen jako tzv. engramy u kterych vis jen jakeho jsou druhu, ale konkretni vec ti nich udela az Cryptarch v Tower ci Reef, pricemz je to RNG. Takze te bud potesi, nebo strasne nasere, napriklad kdyz ti misto nove Primarky da jen Mote of lilght a jeste ma k tomu hloupe pripominky.

    Funguje tak, ze cim vyssi light level mas, tim lepsi veci Cryptarch losuje. Tzn ze po kazdem jednom decryptovanem engramu zkontrolujes jestli je to pro tebe upgrade a pokud ano, tak si novou vec obleknes jeste pred tim nez decryptujes dalsi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A tenhle tyden se Gunsmith s nabidkou objednavek teda moc nevytah. Vezmu raketomet a pak na dalsi dve fakt nevim.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (A OFC na Rank 4 predpokladam dalsi Q podobneho razeni, takze jsem prestal veskere Rare+ zbrane rozebirat, ale cpu je do vaultu :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Vim, ale jako na potvoru zadne scout rifle nemam. Vault mam plnej PR, HC a AR.

    BTW - A taky mi chvilku trvalo nez jsem si vsiml ze nehce 10 SR ale 10 parts of SR, trakze rozebrat az vyexpene!

    BBTW - A ac pise ze jen Rare a Legendary, tak jsem na zkousku obetoval Y1 Mida multitool, posledi SR co jsem mel ve Vaultu, abych zjisitil, ze se Exotivci se do tohoto questu opravdu nepocitaji.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: btw muzete rozbijet legendarni veci z roku 1 .)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: treba tohle
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Cryptarch je neskutečná svině! :-) Potřebuju poslední 3 kusy Scott rifle a ač PW engramů mám přehršel, tak z nich OFC padají jen Pulse a AR.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Jak funguje co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam