• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Aha :-) Ale kdyz jsme pak dal;i jeste 2 pokusy jen ve dvou, tak ho pouzival, takze ho IMO nemel Radience nabitou.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: no on mel kiril sunsingera na toho sem kricel
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Jo taak! Mea culpa. To samozrejme jde, kdyz mas nahozeneho Sunsingera a plnej Superpower. Ja mel ovsem nahozeneho Stormcallera, abych mohl likvidovat ty grupy addu co nam tak pritapeli. Konecne ten wipe nebyl na Bratrech, ale kuli tomu podelanemu Centurionovi co tam porad pobihal a branil regeneraci stitu. TL;DR Vzdy nejdriv vyresit addy a az pak se soustredit na bosse.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Me spadnul net a nesel nahodit. To je divny když ma warlock tu schopnost aby to neslo ne. Raid dnes teda nikdo nic?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TRAGED: haha ;]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    zkusil bych pro začátek Valut of glass na normál. Neptejte se, není čas vysvětlovat ;-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    O vikendu raid normal? V tydnu to uz nedam, vcera jsem vytuhl u Falloutu ;]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A obecne mi ted u misi chybi vetsi volnost ve volbe obtiznosti. Ted co je jenom LL240 tak je to naprd. Chtelo by jeste aspon LL280.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Kam si vcera utek? Hned potom jsme to skoro dali, ale chybel nam treti :-(

    BTW k tvemu vcera stale opakovanemu dotazu: Samoozivovani v Nightfallu nejde. Muze te ozivit jen jinej hrac a to az po 30s. A pokud me pamet neklame, tak muzem byt jeste radi ze to hazi jen pred Shadow zonu, pred rokem to po wipe hazelo rovnou na orbit :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Kam si vcera utek? Hned potom jsme to skoro dali, ale chybel nam treti :-(
    ZELVAK23
    ZELVAK23 --- ---
    Zdarec kdyžtak s kamosem klidně pomůžeme, kamos hraje denně Simitor_CZ ja Zelvak23, chodíme všechno rádi pomůžeme
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TRAGED: no zabugovane to bude :D ja to budu mit hned vedle rozehraneho Witchera, ale Destiny budu hrat taky

    ja mam cas tak 3x tydne 4hodky takze tak 10h tydne max :D, zena, dite, nejde to davat :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Z chainu nekolika questu, z nichz posledni je S.A.B.R.E strike LVL 280 a jsem tomu velmi rad, ze jsem vcera hned na poprve chytnul zkuseneho hrace, takze jsme to dali.

    Destiny: The Taken King - Get the Sleeper Simulant Exotic Fusion Rifle | Walkthrough | Primagames.com
    http://www.primagames.com/...walkthrough/destiny-taken-king-get-sleeper-simulant-exotic-fusion-rifle

    BTW - Vubec se mi ty mise neukazuji v historii, takze mu nemuzu podekovat :-(


    REFLEX: Poucen z krizoveho vyvoje s F3* si pockam na F4:GOTY :-) Navic, vic viz CLUBEER, nejak me nic jineho ted ani nebavi. Destiny je ted pro me takova quintessence herni zabavy.

    * F3 mam 3x (X360 Collectors, X360 GOTY a Steam GOTY) a F3:NV 2x (X360 GOTY a Steam GOTY)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Cca 21:20 a nebudete sr mi smat ze neumim skakat.
    TRAGED: ta jde jenom z toho questu?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    To me naštěstí nelaka destiny mi zabírá vsechen volnej herni cas
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CLUBEER: jo asi zajdu s vama :], teda uvidim co na to Fallout 4 :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Sleeper simulant je doma. A je to uzasnej trhac :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Urcite bych chtel zamakat i na Vault of Glass, kdyz je to jeden z Follow up Paradox questu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam