• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: wow, ok :D btw ten elders mec jsi nechal jak je- taken dmg, nebo jsi fuznul do staryho? a mas ho na max - jde mi o ammo capacity ..mam ted sol s 56 'svihy'
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Jenom ten Collectorskej Ghost :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: da fu? Y1 veci maji infuse?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Ano, 320 mec za April Prison of Elders mam taky. Ale ghost mi padl nejvic 287 a hned jsem ho infuznul do 1stY collectorske Frontier shell,
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: me padaji porad na 36 strikes, ale vic nez 297 nemam. nejvic mam mec 320 a wolf pelt 320. ted mam LL 310 a porad jsem v iron bannerech ten nejnizsi..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW - LL mi nejvic tahne dolu ghost, netusite kde je jeho nejvetsi sance na drop?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: LL314? Tak to sem dobra lama se svoji 304 :-( Musim se do toho zase poradne oprit :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: A abych nezapomel - Vitej do NYX Klanu :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: Zustavaji vlastnotiu te veci, do ktere infusujes. Cili je dobre delat "questy" pro Gunsmitha, aby jsi mel u nej poradnou reputaci, objednavat u nej rare zbrane a cekat az ti padne co ti vyhovuje, vyexpit a infuznout to necim s vyssim lightem, kdyz nevyhovyje nic z aktualni nabidky, tak vzit cokoliv z toho a rozlozit na dily a Legendary marky :-). Od te doby co Infuze funguje naplno, cili vysledek infuze map stejnej light jako je ten vysi pred infuzi, tak je to v pohode.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    EBARTT: no v podstate si muzes levelit tu svoji co ti vyhovuje
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    jo taaak. ale vlastnosti se takhle přenášet nedají, co?
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    EBARTT: jasne. kdyz infuznes treba rifle 220dmg na 300dmg, tak se ti umerne zvedne light level.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    infuze zvyšuje light cislo ?
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    EBARTT: taky ja jdu po max light, ale uz cekam jenom na veci na infusion, protoze mam (aspon pro ted) vsechny veci idealni na build co hraju.

    btw vyhrala MIDA ;)
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    RADOWAN: sam tomu nerozumim, jedu na max light,ale jak te ctu, asi to nedelam spravne, co ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: Hod si mě mezi přátele prosím: Send me a PlayStation™Network Friend request!
    http://playp.sn/f/Ua83N3DUO9H_ZUMq
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    What if Destiny was a retro 2D platformer? | VG247
    https://www.vg247.com/2016/07/09/what-if-destiny-was-a-retro-2d-platformer/
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    tak tedka resim dilema, padla mi MIDA year2, ale do tedka jsem pouzival Covalance's Duty [explosive rounds, precision kill fast reaload] tu uz mam namaxovanou. Covalance ma 308dmg, ale nechce se mi ji fusenout dokud si nebudu jistej [MIDA je 300dmg]. Nejaky rady? Tedka spis jedu PvP, nasel jsem si, ze je MIDA tedka nejuzivanejsi, delal jsem s ni nejakou patrolu, ale Covalance ma proste lepsi crowd control [explosive]. Vim, ze je jeste docela brzo, mam light 308 s MIDA a 309 s Covalance, ale vrta mi to hlavou. Uprimne ale cekam na nejakej libovej hand canon.
    Nekdo podobma zkusenost? Uprednostnoval bych jednu zbran, tohle prehazovani na PvP a PvE me moc neba.

    BTW jak se teamujete na ten Bungie Book? Me akorat odesel mikrak, tak nevim, nakolik jsem vhodny partak.
    Kazdopadne kdyby mel nekdo chut na nejaky pohrani, dejte vedet, jeste mam ale kam rust :]
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Já to spíš mám tak, že ze mi zbyde šest hodin nez se vzbudi malej a žena :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: OK :-) pak je stejně sebemrskačska FireFly na PCOOL
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    ja jsem od devate pm do pulnoci ready na kazdou sparnost. pokud neusnu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam