• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Tak nejak. Mam vsecky tri classy, nejhranejsi Warlock a pak jak to prislo :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    MONTANACZ81: yes!
    Radorado123 ;] reknete si co chcete - invisible huntera, arc warlocka a nebo tankovanyho tanka titana. Nejhranejsiho mam Warlocka 389 light.

    TRAGED: na striky mam docela stesti - sice dycky tahnu nahodnej matchmaking, ale aspon mam polobozskej pocit, kdyz mam 3x vic metalu a vic killu nez ostatni dva dohromady :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: Super.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    Nic neni nemozny do konce mesice ted kupujeme 4 tu kompletku,aby jsme si to prosli pekne znovu a pripravili se na 2jku. 3 z nas uz to hrali pri vydani nekolik mesicu,takze na raid by se 2 hodili,az se do toho zase dostanem :)))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Jsem vsemi deseti pro. Krome raidu bych dal klidne dokupy team na projeti kompletni storyline pro oziveni od zacatky do konce. a To se da kdy ztak i ve dvou :-) Ve trech by to bylo ale lepsi kuli strikeum.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RADOWAN: hele, akokoľvek by som rád, reálne na to nemám čas, posledné tri týždne hrám väčšinou tak hodinu denne medzi 01.00 a 02.00 (a nehrám teda Destiny).
    Plus ísť po ročnej prestávke rovno do nejakého raidu je asi hlúposť a nebol by som tam nič platný.

    Toto je dosť dobrý subreddit, kde sa svojho času združovali tzv sherpovia, tj. ľudia, čo boli ochotní previesť iných raidom alebo ich naučiť raid (zadarmo, z dobroty srdca). Teraz už hrá o dosť menej ľudí, tak neviem, jak moc to tam žije, ale LTS posty sú "looking to sherpa", LFS sú "looking for sherpa".

    https://www.reddit.com/r/DestinySherpa/
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: sorry ze si vynucuju tvoji pozornost takhle, ale..
    CLAVEN: sorry ze si vynucuju tvoji pozornost takhle, ale..
    + vsichni ostatni.

    strasne moc bych chtel dat dokupy fireteam a zkusit si raidy z prvniho destiny, nez dopadne destiny2. vim, ze tohle uz je zoufale volani, ale chci to zahrat a nejenom videt na YT. uz jenom kvuli pripadnym D2 story odkazum, gearu a hlavne neprozkoumane oblasti.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pribeh, konecne bude poradnej pribeh! Snad.

    Destiny 2 - New Cinematic "Zavala" Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=FxRFbg8NaCs
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CLAVEN: clovece, ani me to neprekvapuje :]

    kazdopadne bych rad nekde videl graf, jak to po 18/5 narostlo :] clovek tam uz zase potkava desitky hracu a spoustu low levelu, podle me to byl plan pulky komunity.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RADOWAN: Ty vole, presne s tým istým plánom som včera zase inštaloval Destiny :D
    Telepatia.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    tak jsem neodolal a zacal jsem naposledy prvni Destiny. Jeste nemam top level Warlocka, tak to prolejzam s nim. Vcera jsem udelal 12levelu (chci si projit jeste jednou 'pribeh', takze se mi nechce pouzivat ten 40lvl orb-nebo-co-to-je) a musim rict, ze to je prekvapive narocny! :] nevim, jestli je to z duvodu, ze muj posledni Hunter byl takovej rizek a nebo proste slabsi class na zacatek (kouzelniky moc nehraju, z duvodu prvotnich levlu kdekoliv) ale musim rict, ze me to fakt bavi - prochazet ty nestrikovy kampan lokace je krasa, ta hra porad vypada uzasne a chybel mi ten konstantni progress obyc veci a zelenych.
    Takze: "I am back bitchez!" a kdo ma podobny plan, necht se prida! (treba se konecne podivam na nejaky raid) :]
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    CLAVEN: ale ten moze klamat klamar jeden :)))
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    MONTANACZ81: Spýtaj sa predávajúceho :p
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    Ahoj mam dotaz kdyz koupim bazarovou Destiny collection tak jsou komplet vsechny pridavky a dlc na disku ,nebo mam dat bacha pac jsou tam kody a muzou bejt pouzity?diky
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Destiny 2 - Full Gameplay Reveal Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=dzp66qrctQE
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Cabal sice smrdi Starovekym Rimem, ale je porad vic Sci-Fi nez nez drsnotemny radoby stredovek Hive.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    ja uz teda jedu v hype trainu :] a to az tak, ze to jeste napotreti zacnu znova s warlockem :] nez vyjde DES2
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2 – “Last Call” Teaser
    http://www.youtube.com/watch?v=rQ4i0AT8c-M
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, ze by si me ziskali zpet? :-)

    Destiny 2 – “Rally the Troops” Worldwide Reveal Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=ZJLAJVmggt0
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: U me to totalne zabili zmenou designeru. Z potencioalne Hard Core sci-fi settingu ala HALO je to cim dal tim vic Fantasy sracka s mecy a krouzky na ehm a v tomto smetu navic selhava, to uz mi sveho casu prisel lepsi ac v podstate nedodelanej Too Human. O Warhammer 40k svete ani nemluve. Takze tentokrat pockam az na prvni dojmy, jestli se nehodu nezmeni smer.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    urcite koupim Destiny 2 za me nejhranejsi hra na ps4 a jeden z top mmo zazitku s hrani s kamosema :] Raidy asi nejlepsi co jsem kdy hral, PVP taky parada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam