• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: ve 3 jsme ho dali napoprve ve 2 jsme 2x chcipli
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUZMAN: jsem spíš psal rychleji, než mi došlo že ne každý jako já má čas a paří dark soulsy a warframy a taky jsem měl štěstí na spoluhráče, kteří vydrželi a nevzdávali se.
    Boss mi přišel jen jako trochu těžší běžný nepřítel (ale mohlo to být i prezentovaným gearem, co jsme dostali do toho dema), ale nebyl jako špatnej, ale taky nic originálního. Myslím, že dnes je trend ty boje dělat trochu víc těžší amyslím, že ej to dobře, když tě to nutí víc spolupracovat a používat ability.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    VIRIK: kdyz ti furt leavujou hraci po prvnim neuspechu tak je to frustrujici :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ono je možné toho bosse nedat?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WA9NO: To si urcite zahraj pac to je super, ale bossa si priprav tak na trikrat :-D ne treba ho date na poprvy...
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    REFLEX: Aha lol, ja myslel ze to je prave znovu ta mise, tak jsem to nehral :)))
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WA9NO: no prvni mise je ta story co hrajes na zacatku jak utoci na Tower a pak muzes hrat PVP nebo Strike (dungeon)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    REFLEX: Humble a díky měsíčnímu monthly jsem tam měl i slevu 10 %.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    CUZMAN: Nevim, je mozny ze jestli to mate koupeny tak mate vic moznosti. Ja tam mam jen quickplay, jedni misi a competetive pvp
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WA9NO: To je homecoming?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    REFLEX: Ja to koupil na bn...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Je to skvely!!!
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    REFLEX: Mno strike je ta prvni mise v open bete, ne? :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WA9NO: tak si dej ten Strike to je pecka
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Kupovali jste na BNETu nebo nekde levneji?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    By me zajimalo jestli pada neco jinyho nez 200ky :)

    Jinak se mi to moc libi, jsem Destiny nepolibenej a ta prvni mise byla cool as fuck.

    A PvP taky dobry :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak sem toho bossa umlatil a ziskal helmu se stejnyma statama jako mam :-D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LAAZI: Yw
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    CLAVEN: Aha to vysvetluje, proc ty tlacitka, ktery sem si na to nabindoval nic nedelaj. Diky
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LAAZI: V jednotke sa dal v rámci endgame získať meč, ktorý si mal normálne equipnutý v treťom weapon slote a žral heavy ammo (energy blade, rôzne varianty).

    Čiže nie, nie je to ten Super meč, bude to zrejme normálne získateľná zbraň neskôr v hre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam