• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Erionax, Loizee, Honcka approved. Vítejte v NYX Clanu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vzhledem k tomu, že netuším jak se jmenuji vaše accounty na Battle netu, tak si aplikujte přes link v záhlaví. :-)

    A Claven OFC muže taky, jako admin jeho zprávy vidím i přes jeho DI na mne, já proti němu nic nemám a DI mam jen na jeho multaky :-) tak mu to PLS někdo pretlumocte, dík.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CLAVEN: Fractured but whole irl :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Ja by som si tiež dal invite do klanu, ale s Tragédom sa máme vzájomne v adminmi nastavenom ignore since The Incident, tak neviem :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    LAAZI: public eventy do 280pl a pak nf, raid nebo trials
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LAAZI: prijde mi ze PvP se nevyplati na itemy. Podle mych kratkych zkusenosti se asi nejvic vyplati strikes nebo heroic publiky do zacatku.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Weej kampan done, na mmo luxusni, lvl 20 ani nevim jak. Ted predpokladam mam nasbirat milion petsto tristo itemlevel, teda power.
    Nejake tipy co se nejvic vyplati nebo co se naopak nevyplati?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Taky prosim o invite
    ERIONAX
    ERIONAX --- ---
    TRAGED: Ahoj, prosím o invite do klanu. Přivedl mě sem a plně se za mě a mé dětinské chování zaručuje Torug/Cooba :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Členy klanu co jsou on-line můžete najít od inventáře doleva.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Hraje nekdo pres den? Sem teda ten lvl 10 pvp questy mam splneny i EDZ vcetne dual classy, ale to je fuk s nekym bych zahral, jestli nekdo parite, sem na tom discordu nyxim a jinak tady na nastence... vecer taky :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LA_PIOVRA: Tak priste .-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CUZMAN: skoda, ze jsem sem nekokl, nez jsem ted 2h hral:/
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Sem na nastence...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Zahral by nekdo kolem lvlu 10?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    Btw stat mobilita neovlivňuje rychlost běhu, ale jen rychlost "strejfovani" a chuze. Nějakou výzvu v kampani nečekejte, ta přijde až s heroic nightfallem a raidem.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SUBTITLES017: Levelovanie tam nie je od obtiažnosti
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    REFLEX: sak si to přečti pořádně co jsem napsal..:) psal jsem ze jsem Raidy nehral, a ze tam ta obtížnost určitě byla jindy..Striky jsem hrál a tam obtížnost byla dobrá (rozuměj nebylo to lehké)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    SUBTITLES017: jednicka byla lehka? to si nehral asi nightfally ani raidy, nebo jsi skillzor :D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Rofl ja si kvuli bungie koupil novej komp.

    Zasrany destiny 2 :-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam