• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kdyby někdo nevěděl, tak Social tab v BNet/Blizzard launcheru obsahuje i voice chat s rozdělenýmy kanály, odkaz na NYX Destiny group najdete v záhlaví, už jsem tam i vytvořil kanály pro jednotlivé Fireteamy a Nightfall/RAID grupy
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAAZI: Tak předpokládám, že máš aspoň rámcovou představu o tom, jak by boss event na závěr strikeu byl sólo obtížnější.

    nightfall a RAID jsou postavené tak, ze jejich obtížnost vyžaduje úzkou spolupráci, proto nemají automatching.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    TRAGED: To nevim, kdyz vyberu normalni ne-nightfall strike, tak me to samo hodi do grupy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAAZI: A ostatni strikey davas solo?
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Hele ty nightfall striky se asi nemaj normalne hrat na solo? Nebo pisou ze doporucenejch 240 power, ja mam ted 255 a kdyz mi vyprsi timer tak sem nekde u tech tanku, to je tak v pulce mozna.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    CLAVEN: jestli se cela amerika ted diky tomu tipu prepoji na evropu, tak mame problem
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Good news everyone...?

    (PC) PSA: Being in a clan can kill your game's performance : destiny2
    https://www.reddit.com/r/destiny2/comments/79d7ue/pc_psa_being_in_a_clan_can_kill_your_games/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DESTINY 2 SECURITY
    Oct 25 - Destiny Dev Team
    We have seen lots of questions about bans being issued in the PC version of Destiny 2. To provide some information, we would like to share some facts.

    The following is true:
    Destiny 2 cannot automatically ban you, only Bungie can ban a player after a manual investigation
    Yesterday, we banned approximately 400 players on PC
    Bans were applied to players who were using tools that pose a threat to the shared ecosystem of the game
    We did not (and will not) issue any bans for the use of overlays or performance tools, including Discord, Xsplit, OBS, RTSS, etc.
    Information on using third-party applications can be found here: https://www.bungie.net/en/Help/Article/46101
    We are overturning 4 of the bans that were issued during the PC Beta

    We are committed to providing an experience that is fun and fair for the millions of players who have joined us in this community.

    Update: As part of our ban review process, we have identified a group of players who were banned in error. Those players have been unbanned. The bans were not related to the third-party applications listed above. We will continue to review the process we use to ensure a fun and fair game.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JULIAN: Holt PCMR problemy :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    TRAGED: super. Posledne kdyz jsem zkousel ten voice blizz chat tak mi to reklo ze mam smulu a mam to zkusit pozdeji :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JULIAN: Mas v Battle app integrován Voice chat a Nyx kanál jsem už založil a hodil na nej odkaz do záhlaví, kromě toho ze jsem ho zmínil i zde v klubu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    TRAGED: velke casti lidi pry (ja jsem bohuzel jednim z nich ::L ). Takze bez existence chatu ve hre je to dost mrtve :( ale snad uz pristi tyden aspon ten list fixnou
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak sem si pridal vsechny co to slo (RAVENSCAR) :-) tak snad neco spachame, zatim sem lvl 14 ale to se podda a sem na nessussu..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    This Week At Bungie – 10/26/2017 > News | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/46427
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: Ale koukám ze je reportnuts issue, ze se někomu nezobrazuje.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    TRAGED: Ma
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JULIAN: PC verze nemá na obrazovce vlevo od inventáře list členů Clanu? Jinak clan leveluje a jeho členi dostávají výhody na základě lvl clanu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    taky jsem poslal request, nest#2644, diky :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    A k cemu ten clan ted je? Ve hre zadnej chat, roster nefunguje...
    BALDUR
    BALDUR --- ---
    TRAGED: napraveno :) dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam