• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    JULIAN: jop, druhej charakter mne ranec pomohl poskocit prez tu 265 stopku a pak to slo uz zas docela v pohode.

    WA9NO: Mate jeste misto ? .)
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WA9NO: Já bych šel, ale ve hře mi to neukazuje lidi v klanu.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    PCCkari, jak teda s tim raidem? Pudem to day1, nebo cekame na brzdy naky?!
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Funguje to takhle:
    do 260 muze padnout modra vec, ktera ma vyssi level, nez jakej je vas prumernej PL (tusim az +4). Takze jak to dropuje, jdete nahoru. To same s fialovejma vecma, do 265. Pak uz vam muze padnout milion fialovejch veci, ale nepohnete se ani o kousek. Jedine pres exotic questy, exotic dropy ci tydeni milestony. Ale kdyz se pohnete a vas PL jde nahoru, tak pak zacnou padat modre/fialove veci o 5 PL nize, nez je vas prumernej PL, coz muze pomoct v pripade, ze nejakej slot laguje oproti zbytku. Treba mam 290 zbrane, vetsinu armoru 285, akorat kalhoty proste nepadaj, ty mam 276. V prumeru mam 285.85, takze kalhoty mi muzou padnout modre/fialove 280. No a jakmile si je oblecu, tak muj prumernej level se vyhoupne na 286.42, takze razem mi muzou kalhoty padnout na 281! Coz me zase o kousicek posune, tentokrat uz ne na dalsi level, ale az treba z milestonu vylepsim nejakou zbran na 295 treba tak uz mi kalhoty muzou padnout 282.
    TERZ
    TERZ --- ---
    LAAZI: To jsem si myslel taky, ale nakonec to vypadá, že ten 265 soft cap není pravda.

    "As your light level increases, so does the vendor level.

    The idea that 265 was a hard cap was stupid and wrong from the start (it spread like wild fire the first week of release). Raise your light level with exotics and mods, and your vendor levels will increase. When vendor levels increase, you can raise the light levels of your gear, which raises your overall light. When your overall light level increases past a threshold, it raises the vendor levels. And so it repeats. It's a system that feeds itself. You never truly stall out, though you may temporarily run out of ways to up your light level during a given week until the reset."

    So now the soft cap of blue/purple engrams is 267? - Destiny 2 Message Board for PlayStation 4 - GameFAQs
    https://www.gamefaqs.com/boards/207763-destiny-2/75785509
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Nezapominal bych na PvP, kde jsou rewardy velmi dobry.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    REFLEX: Exploiter! Taky sem si koupil vic Drangu, nez sem uplne nutne potreboval, nastesti sem mel malo mista v energy weapons.

    REFLEX: Sem cet na internetech, ze v takovym tom freeroam/chesty/eventy modu ti padaj veci tak do 260-265 a pak uz jenom z weekly eventu a raidu a mozna nightfalu.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    REFLEX: Ja mam na lockovi nakou tu helmu co ti za void dmg killy dobiji void ability :) myslim ze ta je jedna z nejlepsich na locka.

    Raid je tusim recommended power kolem 260 to mate jak nic za chvili :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WA9NO: tyjo 270 zatim asi nema nikdo

    ale do konce tydne bysme meli byt ready na raid doufam :D

    ja treba mam strasnej bad luck na drop mi prijde :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WA9NO: tak to mam u Locka jeste exotic boty ktery nahodne v te aure dobijou zbran na plnej
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    REFLEX: Tak to je asi idealni, vsichni makame, marduk ma taky prcka, takze to je pohoda ;)

    Pokud se nemylim tak raidy zejtra? Doufam, ze to vecer skladame :-)

    Btw. Nevim jestli to vsichni vite, ale ten malej shield co ma titan, ten jak reloaduje weapky pri crouchi je naprosto bozi.

    Kdyz potrebujes nuknout bosse tak lock hodi empowering rift, titan shield a sypete dmg rocket launcherana bez zdrzovani na reload :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WA9NO: zatim jsme 4, a to jeste ne vzdy maji vsichni cas, sme fotrici co hrajou od 22:00 max do 0:30 :]]

    Bylo by super kdyby nekdo dal s nama (kdyztak jsem to ja, Lutero, Mopik a Misterio)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Sedime na cca ~270 power levelu (light)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    REFLEX: Vy prej mate nakou svoji 4ku co chodite spolu. Jak to vidite na raidy? Mate uz nakoz sestku poskladanou? Ja mam s terzem a mardukem takovou fajn trojku tak bysme se radi nekam prisrali na raid :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    REFLEX: Jo, presne tak. Hand Cannon do Hand Cannonu akorat.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jo jasne, ale teda typ myslite Hand cannon, Pulse, Scout, ne kinetic/energy/heavy
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    REFLEX: Urcite to jde. I mezi kinetic/energy zbranema. Treba ty exotic zbrane za quest (Sturm, Mida, Ratking) jsou vsechno kinetic, ale neni problem tu druhou co dostanes infusnout do nejake energy zbrane stejneho typu.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    LAAZI: To bych dal ledvinu za to ze jsem mel stejneho typu, chci prave Infusnout Sunshot a mel jsem fialovou pulsku myslim s vyssim power a neslo to. Jeste to dnes zkusim
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ja vcera propalil 70 filajovych shardu na tom podelanym Ghostovi protoze jsem myslel ze to je odmena :DD tak furt na to klikam a rikam si, ze jich dostavam nejak hodne :D
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    REFLEX: Staci vec stejnyho typu vyssiho levelu (mody se nepocitaj), na barve nezalezi + filajovy shardy.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Kdyz chci Infusnout exotiku tak na to potrebuju jinou exotiku co? Nebo staci na hand cannon dalsi hand cannon?
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Me ty pistole nebo obecne mackaci high impact veci vzdycky po chvili zacnou lezt na nervy a musim switchnout na neco co ma fullauto nebo aspon bursty.

    Ta mida ma imho docela malej range, asi rerollnu na titana s rotacakem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam