• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    co dneska raidik? nezkusime to slozit (PC)? :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    tak co ten raid? Jak jste na tom s pl? :)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dalsi lama dotaz: musim dohrat dejouvou linku aby se mi otevrelo neco, co zatim nemohu? (myslim, ze mi chybi 1-2 mise a nebavi mne to:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A jestli mate pocit ze vám gliter leze ušima ven, tak počkejte až objevíte kouzlo modu a pak najednou zjistíte, ze instalace každého z nich je za cca 5000 :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    omlouvám se za autokorekci sprzněná slova, snad si za ně dosadíte ta správná :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Exotiky můžeš mít vždy max 2 a to Jednu zbraň s jeden kus armoru.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Modrej loot je ještě níž. Mam pocit ze modre padají o 10 nižší a fialové u Frakcí o 5 nižší.

    Každopádně, každá planeta ma unikátní set Legrndary Armoru, ne-li dokonce dva, takže pokud si sběratel, tak si tokeny šetři na toto.

    BTW kdyby si někdo zatím nevšiml, tak je to co item to 20tokenu.

    Jo a ještě se vyplatí kupovat od Caida mapy pokladu, z nich taky padaj dost exoticy.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: diky, krasne srozumitelne:)
    (a ja prave zjistil, ze muzu mit jen jednu exotiku:) A to mam tak pekny brneni i boty, jak delany pro mne:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Tokeny jsou prima jestli mas v plánu alty. Nad 272 to jde nahoru už jen přes powerfull engramy za Flashpoint/Clan XP/Raidy a když padne náhodou exotic engram, na ty se pořad vztahuje pravidlo vyššího průměru a Raool je někdy decryptnf i vejš.

    Ještěje dobré zmínit, ze legendarky se bad 270 infuzuju vždy jen na hodnotu infuzovanrho itemu, zatím co Exoticy cca o 5 výš. Tzn infuze 290 do exotiky udělá 295 atp.
    Dále se cena infuze liší podle vzácnosti. Infuze modré je za 4LS, zatím co infuze legendarky je jen za 1LS



    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: a kdyz si budu setrit tokeny, nebudu je odevbzdavat a budu ziv jen z lootu?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( což je logické, když na RAID potrebujes 270 )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Mam pocit ze se to zastaví cca u 272
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jak dlouho trva stav, kdy za tokeny u "velitelu" dostavam gear na vyssim light levelu nez mam prumer?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAAZI: Hmmm! Mr. Rahool byl k tobě tentokrát milostiv! Jen počkej příště! :-]

    Ale aspoň už neni taková pussy jako v jedničce :-)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Sem si vcera dal 1/2 competitive PvP, prohrali sme 5/6, ale dostal sem exotickej engram z kteryho mi padla 3. hlava a legendary engram z kteryho mi padl exotickej rocket launcher a pak ze v pvp nepadaj itemy.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Destiny 2 services will undergo maintenance on Thursday, November 2, 2017. During this maintenance, Destiny 2 players will be prompted to accept Update 1.0.6 on all platforms and Hotfix 1.0.6.1 on PC.

    In addition to Update 1.0.6, Destiny 2 PC will receive Hotfix 1.0.6.1 to address issues impacting Clan rosters and performance degradation.

    Help: Destiny Server and Update Status | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Help/Article/13125
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    WA9NO: mopik ma 240 power :) mopik je lama a vcera nemel cas
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Za trest 100x napíšeš: Než budu reagovat, dočtu si klub až do konce. :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Flag neni potreba vubec. To jediny co dela ze ti to nabije super na max, doplni naboje u vsech aktualne equipnutych zbrani a resetbe CD na skilly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam