• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Mam vysolovany 296. Ale je yo rehole přes exotiky a weekly powerfull engramy za EDZ a Clan XP
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: ale sam ted bojuju s tim, ze nejak nemam jak prekonat light 274 solo :(
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: jo, ale aspon mas jistotu 270 light na infuse i do fialovych (navic ti rozlozeny exotiky zustavaji ve stashi jako collectibles a muzes je zpetne poridit s 240light za par shardu)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: aha, diky, budu se jim tedy vic venovat. Na druhou stranu mne spis delaji radost nejake top fialove, se zlutymi co mam jsem spokojen a vzhledem k nemoznosti mit vic nez 1zbran+1armor...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: teda daily, myslel jsem heroic public.. mas nevetsi pravdepodobnost na exotiku
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: kde to najdu? Lama.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: Heroic daily
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jaka je nejvynosnejsi aktivita pro cloveka, co nechce byt odkazan na hrani v predem dohodnute parte?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Hmm, fakt divny. :-(
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: na psku jich mam kolem 2k, nestalo se mi ze by nejakej zmizel.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Me se tedy pravidelne Legendary shardy resetujou a na Offic forech mi zatim nikdo neodpovedel :-(
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: Pokud to neni nejakej bug, tak se neresetujou :) Resetovali se coiny z raidu, kdo si je ten tyden nevybral prisel o ne, ale i to uz by nemelo platit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochem, mam neblahy pocit, ze Legendary shardy se kazdy tyden se resetuji!
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Hele my na tom wipovali dobry 3 hodky a to mozna este ubiram. Ale meli jsme v grupe nakou unavenou jitrnici co celkem bezne vybeh psovi primo do ksichtu no.. :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WA9NO: A tolik k nízké obtížnosti ;-)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    WA9NO: docela easy encounter kdyz uz pak vis jak :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    rad bych jen dodal ze Pleasure Garden je pekna zkurvenost
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: JJ. Je taky ma oblíbená. Za W jsem ji měl ma výběr po dokončení Titanu a vůbec jsem neváhal :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak sem si koupil tu pulse rifle a je to mazec :-D ma nessus hotov ted pudu na IO...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HNIZDO: 640 hodin spanku denne musi stacit kazdemu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam